قالیشویی بنفشه در تمام ایام هفته، آماده ارائه خدمات به همشریان گرامی می باشد.

مبل شویی بنفشه در تهران

مبل شویی

قیمت مبل شویی در تهران

تعداد مبلقیمت (تومان)
مبل ۷ نفره معمولی 45۰,۰۰۰
مبل ۷ نفره تشک دوبل 50۰,۰۰۰
مبل ۸ و 9 نفره معمولی 50۰,۰۰۰
مبل ۸ و 9 نفره تشک دوبل 55۰,۰۰۰
صندلی ناهار خوری هر عدد 30,۰۰۰
خوشخواب تک نفره250,۰۰۰
خوشخواب دو نفره350,۰۰۰
هزینه سرویس(ایاب و ذهاب) رایگان

نرخ مبل شویی در تهران

قیمت مبل شویی و قیمت شستشوی انواع مبلمان شما در منزل به عوامل زیادی بستگی پیدا می‌کند که یکی از مهم‌ترین مواردی که در تعیین مقدار هزینه شستشوی مبل منزل شما بسیار زیاد تأثیرگذار است، نوع و جنس مبل و تعداد مبل‌ها جهت انجام شستشوی آن است.

هزینه کار شستشوی مبل در منزل معمولاً از سوی اتحادیه صنف قالیشویی ها مشخص می‌شود.

شما موقعی که با قالیشویی ها برای درخواست شستشوی مبل خود تماس می‌گیرید می‌توانید از خدمات مبل شویی در منزل به ‌رایگان قیمت بگیرید.

پس از ثبت سفارش خود، قیمت توسط متخصصان مبل شویی به شما پیشنهاد داده می‌شود که در این صورت شما می‌توانید مناسب‌ترین فرد و قیمت مبل شویی را برای شستشوی مبل منزل خود انتخاب کنید.

ممکن است این موضوع و سؤال برای شما پیش بیاید و تصور کنید قیمت‌های مبل شویی با دستگاه برای شما گران تمام شود. ولی به این نکته توجه کنید و قبول کنید که شستشوی مبل در خانه و محل به‌ صورت سالیانه و با استفاده از روش‌های مدرن می‌تواند خیلی برای شما به ‌صرفه‌تر از این باشد که بعد از یک مدت ‌زمان کوتاهی بخواهید مبل منزل را تعمیر کنید.

در واقع قیمت شستشوی مبل به ‌احتمال زیاد ممکن است با دستمزد روزانه یک مستخدم و نظافتچی منزل یکی باشد. اما اگر به تمیزی منزل و به ‌خصوص مبلمان خود اهمیت می‌دهید، سالیانه مبلغ کمتری برای مبل شویی خود پرداخت می‌کنید.

مبل شویی چیست؟

 یک واقعیت اجتناب‌ناپذیر در زندگی همه ما وجود دارد که مبل‌های خانه هر چند وقت یک بار کثیف می‌شوند و گردوغبار ریز راه خود را به سمت درزها پیدا می‌کنند، همین‌طور احتمال ریختن انواع نوشیدنی بر روی مبل وجود دارد، خوشبختانه تمیز کردن مبل کاری نسبتاً آسان است، تمام آنچه شما نیاز دارید کمی وقت و یک یا چند مواد شوینده عالی است، اما اگر وقت تمیزکاری و مبل شویی را ندارید می‌توانید با کسانی که در این کار تخصص دارند کمک بخواهید برای اینکه مبلمان شما راحت شسته و تمیز شوند.

فواید مبل شویی

موقعی که لکه‌های روی مبل طوری باشند که با ابزار و انواع دستگاه‌های خشک‌شویی مبل پاک نشوند، به‌خصوص زمانی که رنگ مبل منزل شما روشن‌تر از حد معمول است، در آن زمان شما به خدمات شستشوی مبل نیاز دارید. مبل شویی نیازمند روش‌های آبشویی مختلف می‌باشد، یعنی مبل شما با استفاده از آب فراوان شستشو می‌شود. اما این کار نیز تخصصی است و به متخصصین خودش نیاز دارد.

——————————————————————–

ما در قالیشویی بنفشه افتخار داریم که با بهترین دستگاهها و پرسنل بسیار مجرب در کنارتان برای انجام مبل شویی در منزل حضور داشته باشیم.

الان تماس بگیرید: 44864100

——————————————————————–

شرکت‌های قالیشویی که خدمات مبل شویی نیز به‌خوبی ارائه می‌دهند، از بهترین دستگاه‌های مبل شویی استفاده می‌کند.
درباره مشخصات مبل شویی فوق حرفه‌ای برای شستشوی مبل در منزل، می‌توان به موارد ذیل اشاره داشت:

  • داشتن اطلاعات مورد نیاز در مورد انواع مبل‌ها و نحوه شستشوی آن‌ها
  • استفاده از شوینده‌های مناسب و درجه‌یک برای شستشوی مبلمان
  • کنترل درجه حرارت فوم شستشو و غلظت آن و همچنین دمای آب
  • تمیزکاری و نظافت محل پس از تمام شدن کار شستشوی مبل

برای مبل شویی یا شستشوی مبلمان منزل شما و خشک‌شویی انواع مبلمان چرمی، پارچه‌ای، فوم و نیز انواع:مبلمان استیل، مبل‌های راحتی، میز و صندلی‌های غذاخوری و انواع مبلمان‌های ایرانی و خارجی در منزل خود با استفاده از دستگاه‌های مخصوص و فوق حرفه‌ای توسط پرسنل آموزش‌دیده کافی است با شرکت قالیشویی و مبل شویی بنفشه تماس گرفته و درخواست خود را ثبت کنید.

شستشوی مبل

طریقه مبل شویی در منزل

جمع‌کردن ذرات بزرگ

قبل از شروع به تمیز کردن اصلی، باید هرگونه ضایعات سطحی یا ذرات را از سطح مبل جدا کنند. برای تمیز کردن مبل از جاروبرقی استفاده می‌شود.

  • باید از برس باریک جاروبرقی استفاده شود تا بتوان وارد شکاف‌های پنهان شد.
  • باید تمام سطوح کوسن را پاک کنید.

پاک کردن لکه ها

به‌محض ایجاد لکه، بلافاصله به تمیز کردن آن اقدام کنید. گذشت مدت طولانی قبل از پاک‌کردن کامل لکه – حتی اگرچند دقیقه طول بکشد – می‌تواند باعث شود لکه ماندگار شود و پاک‌کردن آن سخت‌تر شود.

بررسی برچسب مخصوص مبل

 قبل از استفاده از هرگونه مواد شوینده یا محلول‌های تمیزکننده، دستورالعمل‌های تولیدکننده را برای مراقبت از آنها بررسی کنید که معمولاً در برچسب‌های مبل وجود دارد. عدم استفاده از محصولات تمیزکننده ایمن می‌تواند به معنای آسیب رساندن به مبل یا لوازم داخلی باشد.

تمیز کردن مبل با جوش شیرین

جوش شیرین فقط برای پخت‌وپز نیست، بلکه یک روش تمیزکننده مؤثر برای مبل‌ها است.

در حقیقت، پاشیدن جوش شیرین روی کل مبل به ازبین‌بردن بو و شل شدن بیشتر لکه‌ها کمک می‌کند. همچنین می‌توان از محلول جوش شیرین خانگی برای هر قسمت از لکه‌های سخت‌تر استفاده کنید.

در یک کاسه، قطعات مساوی جوش شیرین و آب را با هم مخلوط کنید. برای محلول خشک یا مرطوب، بگذارید جوش شیرین به مدت 15 تا 20 دقیقه بماند. هنگامی‌که جوش شیرین لکه را به طور کامل جذب کرد، آن را با فرچه تمیز کنید و مانند همه راه‌حل‌های تمیز کردن، قبل از تمیز کردن کامل، از مبل آن را کامل پاک کنید.

مبل پارچه‌ای خود را با یک حوله نرم خشک کنید

برای پاک‌کردن رطوبت باقیمانده، هر قسمت از مبل مناطق مرطوب را با حوله خشک تمیز کنید. به‌آرامی تمام محلول تمیز کردن باقیمانده را پاک کنید.

[namasha id=”ZDlLZOgE” responsive=”true”]

پاکسازی با نهایت کیفیت

مبل شویی در تهران

مبل شویی در تهران توسط شرکت‌های بزرگ و حتی کوچک با استفاده از دستگاه رادکتور و شامپوی مخصوص که معمولاً از تگزافن استفاده می‌شود انجام خواهد شد.

خشک‌شویی و شستشوی مبلمان توسط افراد فوق حرفه‌ای و بسیار متخصص و دوره‌دیده و باتجربه انجام می‌شود.

نوع سختی فرچه و ابزار مورد استفاده برای شستشوی مبل شما متناسب با جنس پارچه‌ی مبل‌های منزل شما انتخاب می‌شود و بدین ترتیب آسیبی به پارچه مبلمان شما نمی‌رسد.

انواع فوم‌های سرد و گرم که در تولید مبل استفاده می‌شود نیز یکی از دلایل انتخاب فرچه‌های متفاوت می‌باشد.

مبل‌ها و میزهای عسلی مبل‌ها بخشی جدانشدنی منزل ما هستند که امکان کثیف شدن آن‌ها بسیار زیاد است. همچنین مبلمان منازل از وسایل گران‌قیمت به حساب می‌آیند که تعویض آن‌ها به خاطر کثیف شدن تقریباً بسیار مشکل می‌شود.

همچنین تا زمانی که شما می‌توانید از خدمات تخصصی مبل شویی ها برای خشک‌شویی مبلمان منزلتان استفاده کنید تعویض آن‌ها کار درستی هم نیست.

اگر مبل شما کیفیت لازم را دارد برای تمیز کردن آن با قالیشویی های مدنظر خود تماس بگیرید.

ما در کارخانه قالیشویی بنفشه کاری می‌کنیم تا با اقدامات صحیح، مبلمان منازل شما مثل روز اول که آن‌ها را تازه خریده بودید نو و تمیز شوند. خدمات خشک‌شویی مبلمان کلیه آلودگی‌ها را از تمامی مبل پاک می‌کند.

——————————————————————–

ما در قالیشویی بنفشه افتخار داریم که با بهترین دستگاهها و پرسنل بسیار مجرب در کنارتان برای انجام مبل شویی در منزل حضور داشته باشیم.

الان تماس بگیرید: 44864100

——————————————————————–

 

شستشوی مبل با بخار

شستن مبل با بخار داغ توسط قالیشویی ها یکی از بهترین و همین‌طور روش کاربردی از شیوه‌های شستن مبلمان منزل است که با تولید دستگاه‌های بخار شوی بزرگ و عرضه کردن آنها به بازار، و تمیز کردن مبل با بخار شوهای مبلمان به تعداد خدمات این دستگاه بیش‌ازپیش اضافه شد.

اما در این ‌بین ممکن است این سؤال احتمالی برای شما هم پیش بیاید که آیا بخار شوی مبل منزل شما را کاملاً تمیز می‌کند یا نه؟

در پاسخ این سؤال پیش‌آمده می‌توان گفت شستن مبل با بخار شوی ها بر اساس نوع مبلمان، جنس آن و لکه بسیار متفاوت بوده و نحوه تمیز کردن مبل با آن، نیاز به جدی گرفتن اصول انجام این کار دارد.

شستن مبل با این ابزار ها در کنار راحتی زیاد کار، درباره تمیزی صددرصد تضمین نمی‌شود، در بعضی موارد نیز استفاده از بخار شوی در صورت نداشتن اطلاعات کافی درباره تنظیم دما و در مورد نحوه استفاده از بخار شوی به مبلمان شما آسیب بزند.

شستوی مبل با بخارشوی

شستن مبل با بخار شوی

نحوه استفاده و شستن مبل با بخار شوی بر اساس نوع بخارشو و همچنین مبل و نوع لکه متفاوت است.

برای مثال جهت شستن مبل با بخار شوی های معمولی و یا مارک‌های متفاوت‌تر به این صورت می‌باشد که ابتدا دفترچه راهنمای آن را به‌دقت مطالعه کنید؛ تا میزان مواد شوینده به نسبت آب را بدانید و آن را به‌ درستی تنظیم کنید و حتی اینکه در بیشتر مواقع شوینده نیاز است که شما استفاده کنید یا نه؟ و همین‌طور درجه بخار دستگاه را باید بدانید و کاربردهای این دستگاه را داشته باشید و علاوه بر این از موادی که به مبلمان شما ممکن است آسیب وارد کند اطلاع کامل داشته باشید.

مبل شویی سیار

اولین قدم برای شستشوی مبلمان در منزل حضور متخصص مبل شویی از طرف آن قالیشویی که تماس گرفتید می باشد. متخصصان مبل شویی که در محل برای بازدید از مبلمان شما حضور پیدا می کنند، به شما می گویند که مبلمان شما به چه چیزی نیاز و یا چه مواد شوینده‌ای باید برای آن استفاده شود و باید نوع جنس و پارچه مبلمان شما نیز بررسی‌های کامل شود.

متخصص مبل شویی با نگاهی کامل و دقیق به مبل و جنس و همچنین بررسی کردن نوع لکه‌های آن به شما خواهد گفت نتیجه شستشوی مبل و هزینه آن چه مقدار و چه خواهد بود.

برای مثال کامل‌تر در مورد مبلمان چرم، مبل شویی باید با دقت بیشتری انجام شود چون اگر لکه‌ای مانند جوهر خودکار بر روی آن باشد ممکن است به ‌سختی از روی مبل پاک شود و حتی ممکن است این لکه روی مبل چرم شما کامل پاک نشود.

همین‌طور هزینه دقیق مواد شوینده مورد نیاز برای شستشو و اجرت کار فقط بعد از بازدید متخصص قابل اعلام است.

زیرا در صورتی این موضوع ممکن است که شما مبل خیلی خاص و گران ‌قیمتی در منزل داشته باشید که برای شستشوی آن به مواد شوینده بسیار خاص نیاز دارد؛ بنابراین شما باید حتماً یک جلسه بازدید حضوری مبلمان خود را با متخصص مبل شویی هماهنگ کنید.

بعد از بررسی و در صورت شروع به کار شستشو، متخصص با دستگاه‌های مخصوص اول از هر کار دیگر روی مبل را جارو می‌کند. این جارو کشیدن رویه‌ی مبل شامل درزها و شکاف‌های مبل نیز می‌شود و تمام آلودگی و گردوغبار آن نیز از بین می‌رود.

درصورتی‌که بالشتک‌های مبل جدا می‌شوند و مبل شما کوسن‌های زیادی دارد با برداشتن بالشتک آن را هم جارو می‌زند تا مطمئن شود مبل کاملاً عاری از گردوغبار و آماده شستشو است.

در مرحله بعد از غبارروبی به کمک دستگاه دیگر مبل را با مواد شوینده‌ی مخصوص مبل و مناسب برای مبلمان می‌شویند. مواد شوینده بدون آسیب رساندن به مبل از بافت پارچه نیز رد می‌شوند تا همه جای مبل با مواد شوینده تمیزتر شوند.

——————————————————————–

ما در قالیشویی بنفشه افتخار داریم که با بهترین دستگاهها و پرسنل بسیار مجرب در کنارتان برای انجام مبل شویی در منزل حضور داشته باشیم.

الان تماس بگیرید: 44864100

——————————————————————–

 

دستگاه شستشوی مبل

بعد از بررسی و در صورت شروع به کارشستشو، متخصص با دستگاه های مخصوص اول از هر کار دیگر روی مبل را جارو می‌کند. این جارو کشیدن رویه‌ی مبل شامل درزها و شکاف‌های مبل نیز می‌شود و تمام آلودگی و گرد و غبار آن نیز از بین می رود، درصورتی که بالشتک‌های مبل جدا می‌شوند و مبل شما کوسن های زیادی دارد با برداشتن بالشتک آن را هم جارو می‌زند تا مطمئن شود مبل کاملا عاری از گرد و غبار و آماده شستشو است.

در مرحله بعد از غبار روبی به کمک دستگاه دیگر مبل را با مواد شوینده‌ی مخصوص مبل و مناسب برای مبلمان شما مبل را می شویند. مواد شوینده بدون آسیب رساندن به مبل از بافت پارچه نیز رد می شوند تا همه‌جای مبل با مواد شوینده تمیز تر شوند.

مبل شویی خوب

مبل شویی سروقت در منزل،‌ علاوه بر تمیزی آن باعث افزایش عمر مفید مبلمان شما هم می شود. به‌شرطی که به متخصص آن واگذار کنید که به صورت اصولی و حرفه‌ای انجام بشود!مبل شویی ها با بهره ‌گیری از متخصصان باتجربه و همین‌طور دستگاه‌های پیشرفته و مواد درجه‌یک ، خدمات شست وشوی در محل را با بهترین کیفیت و کمترین زمان ممکن، به شما ارائه می‌دهد.

شست و شوی مبل در محل یکی از سرویس‌های پرطرفدار و کارآمد در حوزه‌ی شست‌شو است. با استفاده از خدمات شست و شوی مبل در محل، دیگر نیازی به جابه‌جایی مبل‌ها نیست. برای همین دیگر لازم نیست نگران کهنگی رویه مبل یا خوابیدن پف مبل در اثر شستشو باشید. اگه این سرویس را از جای معتبری دریافت کنید، حتی باعث افزایش عمر مفید مبل خواهد شد.  

خدمات شستشوی مبلمان یا لوازم داخلی ما با استفاده از متخصصین ماهر با بررسی مبلمان شما آغاز می شود. آنها برای تعیین بهترین رویکرد ، نوع پارچه ، رنگ و سن مبلمان را بررسی می کنند. سپس ، هر کثیفی بر روی نیمکت ، صندلی، تشک یا مبلمان شما که به نظر می رسد نیاز به توجه بیشتری دارند ، با دقت می شویند. در آخر ، متخصصین ما مبلمان شما را بررسی خواهند کرد و نظر شمارا در خصوص تمیز شدن آن ها خواهند پرسید.

فهرست مطالب

رزرو آنلاین شستشوی مبل

از طریق وب‌سایت ما به‌سادگی خدمات موردنیاز خود را در امر شستشوی مبل رزرو نمایید

سفارش تلفنی
پیمایش به بالا