درخواست خود را همین الان ثبت کنید.

قالیشویی در اسلامشهر یکی از نیازمندیهای ساکنان شهر اسلامشهر می باشد که با توجه به نزدیکی به تهران و تعداد بالای ساکنان آن یکی از نیازهای ضروری این شهر است.

همواره نیاز به یک قالیشویی خوب و مدرن در اسلامشهر که بتواند قالی های منزل را با بهترین کیفیت شستشو دهد و تمام خدمات جانبی شستشوی فرش اعم از رفو، رفع لکه و رنگ برداری و .. را داشته باشد، در اسلامشهر احساس شده است.

قالیشویی بنفشه با اتکا به نیروی های جوان، کاربلد و متخصص این نیاز را دریافت کرده و برای خدمات رسانی به ساکنان شهر اسلامشهر اقدام به راه اندازی قالیشویی بنفشه اسلامشهر نموده است. قالیشویی اسلام شهر زیر نظر اتحادیه قالیشویی اسلامشهر بوده و در لیست اصلی قالیشویی های اسلامشهر قرار دارد.

امیدواریم همچون گذشته از کیفیت بالای خدمات ما در قالیشویی بنفشه اسلامشهر رضایت کامل را داشته باشید.

قیمت قالیشویی و خدمات جانبی قالیشویی در اسلامشهر

نوع خدماتشستشوی معمولی (هر متر مربع)اعلا شویی (دوبار شور) - (هر متر مربع)
قیمت شستشوی فرش ماشینی20/000 تومان22/۰۰۰ تومان
قیمت شستشوی فرش فانتزی20/۰۰۰ تومان
قیمت شستشوی فرش بلژیکی و طرح ابریشم25/۰۰۰ تومان
قیمت شستشوی موکت معمولی 12/۰۰۰ تومان
قیمت شستشوی موکت پالاز 15/۰۰۰ تومان
قیمت شستشوی روفرشی15/۰۰۰ تومان
قیمت شستشوی پتو( هر تخته)50/۰۰۰ تومان یک نفره60/۰۰۰ تومان دو نفره
هزینه حمل و نقل و کاور پلاستیکی 70 هزار تومان
تعداد مبلقیمت (تومان)
مبل ۷ نفره 55۰٫۰۰۰
مبل 8 و ۹ نفره65۰٫۰۰۰
مبل 12 نفره80۰٫۰۰۰
تشک دوبل هر عدد15٫۰۰۰
صندلی ناهار خوری هر عدد 30٫۰۰۰
خوشخواب تک نفره300,۰۰۰
خوشخواب دو نفره400,۰۰۰
لکه برداری و دوبار شستشوبا طوافق طرفین
هزینه سرویس(ایاب و ذهاب) رایگان

چرا باید قالیشویی خوب بنفشه در اسلامشهر را انتخاب کنیم؟

قبل از اینکه به این سوال پاسخ بدهیم، بیایید با هم در کلیپ زیر ببینم که قالی های منزل شما با چه دقتی در قالیشویی بنفشه اسلامشهر شستشو می گردد.

 

همانگونه که ملاحظه کردید ما در قالیشویی بنفشه سعی کرده ایم تا بهترین کیفیت شستشو را ارائه دهیم. شستشوی دستی قالی یکی از بهترین حالتهای شستن فرش می باشد که باعث می گردد قالی ها با دقت و کیفیت بسیار بالایی شسته شود و هرگونه آلودگی بوسیله چشم بررسی و رفع گردد. اما این مورد در شستشوی با دستگاه کمی سخت است و ممکن است لکه هایی بر روی فرش باشد که توسط دستگاه تمیز نشود. قالیشویی خوب در اسلامشهر یک از پر جستجو ترین ها در گوگل است چرا که تمامی شهروندان اسلامشهری به دنبال یافتین بهترین قالیشویی و دریافت بهترین خدمات هستند. در کنار بهترین قالیشویی بودن، داشتن یک قیمت کاملا رقابتی در قالیشویی و انصاف و ضمانت بالا از ویژگی های اصلی قالیشویی بنفشه است.

ویژگی های قالیشویی مدرن اسلامشهر

قالیشویی بنفشه به عنوان یک قالیشویی مدرن در اسلامشهر همواره ثابت کرده است که رضایت مشتری اصل اساسی و غیرقابل انکار در تمام دوران فعالیت آن بوده است. میزان بالای رضایت مشتریان کاملا در همه دوران فعالیت ما به عنوان یک قالیشویی خوب و تراز اول کاملا مشهود بوده است. جالب است بدانید که بیشترین حالت جذب مشتری در قالیشویی اسلام شهر بصورت چهره به چهره و توسط مشتریان قبلی که از خدمات ما استفاده نموده اند، می باشد. چه بسا شما نیز ار همسایگان یا آشنایان خود که ساکن شهر اسلامشهر هستند با ویژگی های خوب و کیفیت بالای قالیشویی بنفشه آشنا شده باشید.

بهتیرن قالیشویی اسلامشهر را بیشتر بشناسیم

حضور در رده های نخست نتایج گوگل نشان از اعتماد مشتریان عزیز به قالیشویی بنفشه دارد که موجب کسب اعتبار گردیده است. قالیشویی بنفشه به دلیل ارائه بهترین خدمات قالیشویی و مبل شویی در کلیه مناطق اسلام شهر، قیمت کاملا منصفانه، ارائه ضمانت کتبی و معتبر، دقت در انجام کلیه مراحل شستشو و شستشوی کاملا شرعی فرشهای منزل یا محل کار شما به این محبوبیت رسیده است.

ضمانت خدمات قالیشویی بنفشه

ما در قالیشویی اسلامشهر به شما اطمینان می دهیم که تمامی خدمات قالیشویی و مبل شویی را با ضمانت کتبی و درج در فاکتور فروش ارائه می دهیم و اگر احیانا مشکلی برای فرش های منزل شما در حین شستشو ایجاد گردید که قصور از سمت قالیشویی بنفشه بوده، تمامی خسارت شما بدون هیچ کم و کاستی جبران می گردد.

 • ما به کیفیت کار خود اعتماد داریم

مناطقی از اسلامشهر که در آنها سرویس قالیشویی و مبل شویی ارائه می گردد:

 

قالیشویی بنفشه اسلامشهر خدمات خود را بطور کامل در شهر اسلامشهر ارائه می کند و شما ساکن هر نقطه از اسلامشهر باشید و به دنبال یک قالیشویی خوب و مجاز در اسلامشهر بگردید به شما مژده می دهیم که قالیشویی در اسلام شهر در دسترس شماست.

مناطقی که خدمات قالیشویی بنفشه در اسلام شهر آنها ارائه می شود:

 • قالیشویی در واوان
 • قالیشویی در قائمیه
 • قالیشویی در سعیدیه اسلامشهر
 • قالیشویی در محمدیه اسلامشهر
 • قالیشویی در مهدیه اسلامشهر
 • قالیشویی در باغ فیض اسلامشهر
 • قالیشویی در زرافشان اسلامشهر
 • قالیشویی در مافین آباد  اسلامشهر
 • قالیشویی در موسی آباد اسلامشهر
 • قالیشویی در شهرک امام خمینی اسلامشهر
 • قالیشویی در شهرک لاله اسلامشهر
 • قالیشویی در شهرک توحید اسلامشهر
 • قالیشویی در شهرک انبیاء اسلامشهر
 • قالیشویی در چهار دانگه  اسلامشهر
 • و…

 

شماره قالیشویی در اسلامشهر

اگر سفارش قالیشویی یا مبل شویی یا هر خدمات دیگری دارید، کافیست با شماره 56190120-021 تماس حاصل بفرمایید تا هماهنگی لازم جهت اعزام کارشناسان به محل شما انجام پذیرد.

برای راحتی کار، ما امکان سفارش آنلاین قالیشویی را نیز فراهم آورده ایم. به راحتی وارد صفحه مربوطه شوید و سفارش خود را تکمیل کنید تا در ارسرع وقت با شما تماس بگیریم.

برای راحتی کار، بالای همین صفحه نیز فرم سفارش آنلاین را فراهم کرده ایم تا سفارش خود را ثبت کنید. پس از ثبت سفارش ما با شما تماس خواهیم گرفت.

قیمت قالیشویی در اسلامشهر

یکی از دغدغه های اصلی خانواده هایی که نیاز به شستشوی فرش دارند قیمت قالیشویی در اسلامشهر می باشد. قیمت قالیشویی یکی از ملاکهای اصلی انتخاب بهترین قالیشویی در اسلامشهر می باشد. قالیشویی بنفشه تمام خدمات خود را با کیفیتی بالا و قیمتی کاملا رقابتی و تضمینی انجام می دهد. کافیست قیمت های قالیشویی بنفشه را با دیگر قالیشویی های سطح شهر مقایسه کنید و بهترین تصمیم را بگیرید.

در ابتدای همین صفحه قیمت کلیه خدمات قالیشویی ارائه شده است. برای مشاهده قیمت قالیشویی در اسلامشهر اینجا کلیک کنید.

رفوگری فرش در اسلامشهر

رفوگری فرش در اسلامشهر یکی دیگر از خدماتی است که ما در قالیشویی بنفشه ارائه می کنیم. 

تعمیر فرش از این جهت مهم است که هر چه دوام فرش بیشتر باشد ارزش آن بیشتر می شود. طول عمر و دوام از ویژگی های فرش دستباف است. این نوع فرش ها نسبت به مدل های دیگر عمر طولانی تری دارند و قابلیت تمیزی و پاکی بسیار بالاتری دارند. رفو بیشتر برای فرش های دستباف بکار می رود هر چند فرشهای ماشینی و ابریشم نیز رفو می شوند.

تعمیر فرش برای رفع اعوجاج، پارگی، پوسیدگی، سوختگی و آسیب دیدگی فرش انجام می شود. برای ترمیم فرش و رفع عیوب ریز از ریشه بافی، سر دوزی، گلدوزی و رفع چروک استفاده می شود و ترمیم عیوب بزرگتر مانند پوسیدگی و سوختگی با روش های ترمیم فرش انجام می شود.

اگر قالی منزل شما دچار آسیب شده است ما در قالیشویی بنفشه با بکارگیری نیرو های خبره و توانمند هر گونه عیوب و مشکلات فرش های دستباف شما را رفع  می کنیم. قالیشویی اسلامشهر متخصص در رفو و رفع پارگی و سوختگی فرش می باشد. کافیست در هنگام سفارش قسمت رفوی فرش را انتخاب نمایید.

برای شست و شوی فرش ایرانی باید به رنگ به کار رفته دقت کرد.

قیمت رفوی فرش در اسلامشهر

 

رفو و رفع عیب فرش در اسلامشهر از خدماتی است که ما در قالیشویی بنفشه ارائه می دهیم. ما همواره تلاش کرده ایم که خدمات خود را با بهترین کیفیت و قیمیت کاملا تضمینی ارائه دهیم. برای مشاهده قیمت رفوی فرش اینجا کلیک کنید.

سوالات متداول

چگونه از کیفیت کار قالیشویی بنفشه مطمئن گردیم؟

قالیشویی بنفشه با بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت در امرقالیشویی و مبل شویی عضو رسمی اتحادیه قالیشویی می باشد.
قالیشویی بنفشه همواره بهترین خدمات را برای شما به همراه ضمانت کتبی کیفیت کار و جبران کلیه خسارت احتمالی ارائه می دهد.

علاوه بر قیمتهای درج شده در سایت، هزینه دیگری دریافت می گردد؟

قالیشویی آنلاین بنفشه همواره تلاش کده است که بهترین خدمات قالیشویی را برای شما همشهریان عزیز ارائه کند. کلیه این خدمات با قیمتی بسیار مناسب و کاملا رقابتی با سایر شرکتهای قالیشویی می باشد.
هیچ هزینه دیگری علاوه بر قیمتهای درج شده از مشتری دریافت نمی گردد.
کافیست قیمتهای درج شده در سایت را با قیمت دیگر قالیشویی ها مقایسه کنید تا به صدق گفته ما پی ببرید.

قالیشویی بنفشه چه خدمات دیگری بجز شستشوی فرش ارائه می دهد؟

مهمترین خدمات قالیشویی بنفشه عبارتند از:
خدمات قالیشویی انواع فرشهای ماشینی، دستباف، ابریشم و فانتزی
خدمات مبل شویی
خدمات شستشوی موکت و پتو
خدمات رفوگری و رفع عیب فرش- لکه برداری و رنگ برداری فرش

چگونه اقدام به ثبت سفارش خدمات قالیشویی در اسلامشهر نمایم؟

جهت دریافت کلیه خدمات قالیشویی بنفشه در اسلامشهر کافیست با شماره زیر تماس بگیرید تا همکاران ما در کمترین زمان در محل شما حاضر گردند.
شماره تماس قالیشویی: ۰۲۱56190120
و یا از طریق صفحه سفارش آنلاین اقدم به سفارش خدمات مورد نیاز خود نمایید.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

به این مطلب امتیاز بدهید!
4.5/5 - (46 امتیاز)

نظر خود را برای ما ارسال کنید!

35 دیدگاه دربارهٔ «قالیشویی اسلامشهر | تلفن: 56190120-021 – قالیشویی بنفشه»

 1. سلام و عرض ادب
  خواستم ازینجا از تیم موفق قالیشویی بنفشه سپاسگزاری کنم
  بینهایت ممنونم
  شستشوی فرشامون فرای عالی بود پرسنل بینهایت خوش برخورد و تحویل فرش بموقع بود
  واقعا ممنونم ازتون

  1. قالیشویی بنفشه

   سلام و درود بر شما. تشکر می کنیم از پیام سراسر مهر شما. خدا رو شکر که خدمات قالیشویی بنفشه اسلامشهر رضایت داشته اید. تمام تلاش همه همکاران ما رضایت شما مشتریان عزیز می باشد.

 2. سلام و درود خواستم اینجا یه تشکر جانانه بابت شستوشوی عالی و رفو خوبی که انجام شده بکنم و بگم به همه کسانی که نظرات رو میخونن حتما حتما حتما یه بار امتحان کنین و مطمئن باشید پشیمون نمیشید.
  ما فرشامونو شب عید دادیم برای شست و رفو با اون همه شلوغی ولی خیلی تمیز تحویل گرفتیم.
  از کارکنان خوش برخوردشونم سپاسگزارم

  1. قالیشویی بنفشه

   سلام. سپاس از پیام خیلی خوبتون و انرژی زیادی که به ما و همکارانمان منتقل کردید. خدا رو شکر می کنیم که توانسته ایم رضایت خاطر شما را فراهم نماییم.
   به داشتن مشتریانی چون شما به خود می بالیم.

   1. من یک تجربه بسیار خوب با قالیشویی بنفشه داشتم و بسیار راضی هستم. از ابتدا تا انتها، خدماتی که ارائه شد بسیار حرفه ای و با کیفیت بودند. پرسنل بسیار مهربان و دقیق بودند و همواره به من احساس راحتی و اطمینان دادند.

   2. باسلام خواستم از قالیشویی بنفشه تشکر کنم خیلی ممنون واقعن کارتون بی نظیروعالی بود فرش هامو تحویل به موقع دادن بسیار تمیز بود تشکر ازتون

 3. باسلام خسته نباشید ازاینجا تشکر میکنم از قالیشویی بنفشه واقعن کارتون عالیه بسیارتمیز بود من فرشهامو دادم واقعن خیلی تمیز تحویل به موقع دادن ممنون از کارتون

  1. قالیشویی بنفشه

   درود بر شما. بسیار خوشحالیم که از خدمات قالیشویی بنفشه رضایت دارید. امیدواریم که باز هم شما را ملاقات کنیم

 4. قالیشویی بنفشه

  سلام و عرض ادب
  سپاس از پیام دلگرم کننده شما و خوشحالیم که از خدمات قالیشویی بنفشه اسلامشهر رضایت کامل دارید. ما تمام تلاش خود را می کنیم که کیفیت بالایی در شستشوی فرش ارائه دهیم تا هیچ آسیبی به قالی های شما نرسد. بی نهایت تشکر از همراهی شما

 5. سیده زهرا میر اقوامی

  با سلام خدمت عوامل عزیز قالیشویی بنفشه…. من راسیتش دوروز پیش دوعدد فرش ۱۲ متری نو به این قالیشویی دادم و واقعا عالی بود شستشو شون.. ..و راسیتش خیلی میترسیدم که خدایی نکرده اتفاقی بیفته .
  ولی قالیشویی بنفشه یکی از اقوام بهم معرفی کرد یعنی فوق‌العاده بود شستشو شون عالی … یعنی من خودم کیف کردم چه کارشون چه همکاراشون واقعا برخورد عالی و خوبی داشتن …واقعا تو کل منطقه اسلامشهر و حومه تک ن

 6. من یک فرش ۶ متری فانتزی داشتم که قالیشویی بنفشه زحمت شست و شوش و کشید و واقعا تمیز شده و راضی بودم

  1. قالیشویی بنفشه

   سلام دوست عزیز
   بسیار خرسندیم که از خدمات قالیشویی بنفشه رضایت دارید. و با پیامهای خوبتون به ما انرژی می دهید.
   تمام تلاش ما رضایت حداکثری شما مشتریان وفادار می باشد.

 7. با سلام خدمت تمام زحمت کشان قالیشویی بنفشه از این که با شما آشنا شدم بسیار خوشحالم ممنون که قالی های بنده رو خیلی تمیز شستید و با بسته بندی عالی برام ارسال کردید با تشکر

  1. قالیشویی بنفشه

   سلام
   بسیار خوشحالیم که خدمات قالیشویی بنفشه مورد توجهتون قرار گرفته است.
   بیصبرانه منتظر ملاقات مجدد شما هستیم.

 8. سلام وقت بخیر ببخشید من دو دخته ۱۲ متری دستبافت داریم ادرسمونم اینجا درج میکنم ایا میشه انلاین بهداین ادرس بیاین

  1. قالیشویی بنفشه

   با سلام
   لطفا از طریق صفحه سفارش آنلاین یا از طریق فرم موجود در صفحه اول سایت اقدام به ثبت سفارش کنید.
   همکاران ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.
   می توانید از طریق شماره 56953007 نیز تماس گرفته و سفارش خود را با همکاران ما در میان بگذارید.
   سپاس از همراهی شما

 9. سلام
  خواستم همینجا یه تشکر صمیمانه از قالیشویی بنفشه داشته باشم.
  مبل های خونه من رو خیلی عالی تمیز کردند.
  خدا بهشون خیر بده

  1. قالیشویی بنفشه

   با سلام
   خیلی خوشحالیم که شما هم جزء خانواده بزرگ مشتریان راضی قالیشویی بنفشه هستید.
   حمایت شما موجب دلگرمی ماست.

 10. از قالیشویی بنفشه بی نهایت ممنونم
  کارشون عالی بود. شستشوی فوق العاده
  حتما توصیه می کنم

 11. با سلام خیلی ممنون ازقالیشویی بنفشه واقعن خیلی تمیز عالی فرش منو انجام دادم من که مشتری دائم شما شدم ازتون ممنون

  1. قالیشویی بنفشه

   با سلام و تشکر از پیام شما
   بسیار خرسندیم که مشتریان قالیشویی بنفشه رضایت کامل از کار ما دارند و بهترین افتخار برای ما وجود مشتریانی وفادار همچون شما بزرگوار می باشد.
   موفق باشید.

 12. من از قالیشویی بنفشه به خاطر خدمات بسیار خوبش تشکر می کنم
  فقط میخواستم بدونم شما رنگ برداری فرش هم انجام می دهید؟

  1. قالیشویی بنفشه

   درود بر شما و تشکر بابت انرژی مثبتی که به ما می دهید.
   در جواب سوال شما باید عرض کنم که بله تمامی اقدامات اساسی جهت رنگ برداری، لکه گیری، رفو و رفع عیب هر نوع فرش ماشینی و دستی بصورت کاملا تخصصی و توسط استادکاران ماهر در قالیشویی بنفشه انجام می گیرید.
   جهت اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما بصورت تلفنی در ارتباط باشید.

 13. قالیشویی بنفشه یکی از بهترین قالیشویی ها تو اسلامشهر هست.
  البته من سفارش مبل شویی دادم. کارشون خیلی خوب بود و من کاملا راضی هستم.

  1. قالیشویی بنفشه

   درود بر شما
   سپاس از حسن نظر جنابعالی
   بهترین مدال افتخار قالیشویی بنفشه رضایت مشتریان خوب آن می باشد.
   همیشه و همه جا در کنارتان هستیم.
   موفق باشید.

 14. سمانه قویدل

  سلام به همگی
  میخواستم همینجا از عوامل محترم و خوش اخلاق قالیشویی بنفشه صمیمانه تشکر و قدردانی کنم
  تو این چند سال که فرشم رو دادم بیرون برای قالیشویی و هربار که اوردن برام یه عیبی پیدا کرده بود دیگه چشمم ترسیده بود اما وقتی که قالیشویی بنفشه فرش رو برام اورد علاوه بر تمیزی فوق العاده که انتظارش رو نداشتم هیچ آسیبی هم ندیده بود و چین و چروکهایی که معمولا ایجاد میشه وجود نداشت
  میخوام همینجا از قالیشویی بنفشه تشکر کنم و به همه توصیه کنم حتما از خدمات این قالی شویی استفاده بکنند
  هم قیمتهاشون خیلی خوبه هم کارشون بیسته
  ممنونم قالیشویی بنفشه (:

  1. قالیشویی بنفشه

   درود بر شما
   سپاس از انرژی خوبی که دادید. تمام تلاش ما در قالیشویی آنلاین بنفشه کسب رضایت حداکثری مشتریان عزیز می باشد.
   تمام افتخار ما اینست که اکثر مشتریان بعد از اولین سفارش مشتری دائمی ما می گردند.
   با آرزوی بهترین ها برای شما.

 15. ثریا جامه دار

  سلام
  خواستم به همه همشهریام در اسلامشهر اعلام کنم که قالیشویی بنفشه یکی از بهترین قالیشویی ها در اسلامشهر هست. من واقعا از کارشون رضایت دارم
  و همیشه دعاگو هستم
  شک نکنید قالیشویی بنفشه بهترین و ارزون ترین قالیشویی اسلامشهره
  من اینو در مقایسه با چند قالیشویی دیگه که باهاشون کار کردم میگم.
  بهتون خدا قوت میگم و امیدوارم مثل همیشه بدرخشید.

  1. قالیشویی بنفشه

   درود بر شما
   سپاس از پیام سراسر محبت شما
   بسیار خوشحالیم که از خدمات قالیشویی انلاین بنفشه رضایت دارید.
   قالیشویی بنفشه همواره بهترین خدمات را برای ساکنان محترم منطقه اسلامشهر در نظر گرفته است که شکر خدا موجب رضایت آنان بوده است.

  1. قالیشویی بنفشه

   سپاس از حسن توجه شما. ما در مجموعه قالیشویی بنفشه برای شما هم ارزوی موفقیت می کنیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش تلفنی
Scroll to Top