قالیشویی بنفشه در تمام ایام هفته، آماده ارائه خدمات به همشریان گرامی می باشد.

قالیشویی در نسیم شهر | تلفن: ۵۶۹۵۳۰۰۷-021

شماره قالیشویی نسیم شهر
ضمانت خدمات قالیشویی بنفشه
تماس با قالیشویی اکبر آباد: 56953007-021سفارش آنلاین قالیشویی در نسیم شهر
جهت سفارش خدمات قالیشویی و مبل شویی لطفا با شماره بالا تماس بگیرید و یا از طریق فرم سفارش آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.
قالیشویی در نسیم شهر
بنفشه بهترین قالیشویی در نسیم شهر

قالیشویی در نسیم شهر، اکبر آباد و حومه

قالیشویی در نسیم شهر یکی از شعبه های قالیشویی بنفشه می باشد که بهترین خدمات قالیشویی در اکبرآباد را ارائه می کند. اگر شما از ساکنان محترم این منطقه از تهران هستید و به دنبال بهترین قالیشویی در نسیم شهر، اکبر آباد می گردید، شک نکنید که بهترین انتخاب برای شما قالیشویی بنفشه خواهد بود.

نسیم شهر که در گذشته با نام اکبر آباد در میان اکثر مردم شناخته شده بود، یکی از مناطقی است ما در قالیشویی بنفشه تحت پوشش خود قرار داده ایم و بهترین خدمات قالیشویی و مبل شویی را ارائه می کنیم.

قیمت قالیشویی در نسیم شهر

قیمت قالیشویی همواره از مواردی بوده است که مشتریان قبل از سفارش به دنبال آن بوده اند. یکی از موارد بازدارنده سپردن قالی ها به قالیشویی، قیمت بسیار بالای تعدادی از قالیشویی های مشهور می باشد که به سبب شهرت و اسم و رسم از اعتماد مشتریان خود سوء استفاده نموده و قیمتهای واقعا سرسام آور و دور از واقعیت را به مشتری اعلام می کنند.

ما در قالیشویی بنفشه اکبرآباد همواره تلاش کرده ایم که خدمات خود را با بهترین قیمت به مشتریان ارائه کنیم. رضایت بالای مشتریان ما بهترین گواه برای این ادعاست.

کلیه قیمتهای قالیشویی در نسیم شهر تابع اتحادیه قالیشویی بوده و هیچ مبلغ اضافی ای از شما دریافت نمی گردد.

نوع خدماتشستشوی معمولی (هر متر مربع)اعلا شویی (دوبار شور) - (هر متر مربع)
قیمت شستشوی فرش ماشینی-27/۰۰۰ تومان
قیمت شستشوی فرش ۱۲۰۰ شانه وگل برجسته تراکم بالا-30/۰۰۰ تومان
قیمت شستشوی فرش بلژیکی و طرح ابریشم-30/۰۰۰ تومان
قیمت شستشوی موکت معمولی 15/۰۰۰ تومان
قیمت شستشوی موکت پالاز 17/۰۰۰ تومان
قیمت شستشوی روفرشی15/۰۰۰ تومان
قیمت شستشوی پتو( هر تخته)100/۰۰۰ تومان یک نفره130/۰۰۰ تومان دو نفره
هزینه حمل و نقل و کاور پلاستیکی 70 هزار تومان
بهترین قالیشویی اکبرآباد
بهترین قالیشویی اکبر آباد

بهترین قالیشویی در اکبر آباد

اگر شما نیز به دنبال تهرین قالیشویی اکبرآباد هستید، باید بدانید که عوامل متعددی در تعیین کیفیت یک قالیشویی خوب در نسیم شهر موثر است.

 • حسن شهرت و معرفی توسط مصرف کنندگان قبلی
 • داشتن نیروی های متخصص و مجرب
 • استفاده از مواد شوینده مرغوب و مناسب با هر فرش
 • سرعت عمل در پاسخگویی به مشتری و انجام سفارش
 • ارائه خدامات با کیفیت و ضمانت در ارائه خدمات

شاید موارد بالا و موارد متعدد دیگر برای شما کمی دور از ذهن باشد، اما قالیشویی بنفشه به انجام کلیه موارد بالا متعهد می باشد.

قالیشویی بنفشه نسیم شهر کلیه خدمات خود را با ضمانت کتبی ارائه می دهد و هرگونه آسیب به فرش های شما را بدون کم و کاست جبران می کند.

همواره در قبل از جمع آوری فرش ها به شما مشاوره تخصصی داده می شود و بسته به نوع و جنس فرش به شما نحوه شستشوی فرش و موادی که استفاده می گردد، بطور کامل بازگو می گردد.

کارشناسان قالیشویی بنفشه همواره مراقب روند شستشو هستند و به شما اطمینان می دهند که کمترین آسیب متوجه قالی های شما خواهد بود.

بهترین قالیشویی مجاز در اکبر آباد

مطمئنا شما نیز با قالیشویی هایی مواجه شده اید که یک شبه و معمولا دم عید ظاهر می شوند و با تبلیغات بالا خود را جزو بهترین قالیشویی های نسیم شهر جا می زنند. متاسفانه به علت عدم آگاهی شهروندان و همچنین تقاضای بالای قالیشویی در ماههای منتهی به پایان سال، بازار این نوع قالیشویی های غیرمجاز حسابی گرم است.

این قالیشویی ها معمولا با یک شرکت قالیشویی که شما از آن اطلاع ندارید قرارداد می بنند و فرش های شما توسط شرکت ثانویه شستشو می شود. در حین عمل قالیشویی اگر آسیبی هم به فرش برسد چون لول شده و کاور شده به شما تحویل می دهند معمولا شما متوجه مشکل نمی شود.

ممکن است زمانی متوجه مشکل بوجود آمده بر روی فرش شوید که قالی ها را تحویل گرفته اید و وجه را نیز بطور کامل پرداخت نموده اید. حالا وقتی که با این قالیشویی تماس میگیرید و بابت آشیب بوجود آمده اعتراض می کنید کسی پاسخگوی شما نیست و چون عضو اتحادیه قالیشویی نیستند، حتی نمی توانید از آنها شکایت کنید.

بهتر است بدانید که قالیشویی یک امر کاملا تخصصی است که می بایست توسط متخصصان آن انجام گیرد و برای سپردن فرش های خود به قالیشویی در اکبرآباد به هر قالیشویی اعتماد نکنید. قالیشویی مجاز اکبر آباد (قالیشویی بنفشه) فرش های شما را با بالاترین کیفیت و با ضمانت کتبی شسته و پس از خشک کردن بصورت کاور شده تحویل می دهد.

قالیشویی در نسیم شهر

تمام تلاش ساکنان نسیم شهر دستیابی به یک قالیشویی مطمئن و در عین حال کاربلد هستند تا قالی ها و فرش های خود را بدانجا بسپارند. شما نیز اگر به دنبال بهترین قالیشویی در نسیم شهر هستید، کافیست همین الان با قالیشویی بنفشه تماس بگیرید.

ما در قالیشویی بنفشه تمام نقاط تهران و شهر های استان تهران را تحت پوشش منطقه خدماتی خود قرار اده ایم.

مبل شویی در نسیم شهر
بهترین مبل شویی اکبرآباد

مبل شویی در نسیم شهر، اکبر آباد

قالیشویی بنفشه نسیم شهر علاوه بر ارائه خدمات قالیشویی در نسیم شهر، خدمات بسیار حرفه ای و کم نظیر مبل شویی در نسیم شهر را نیز ارائه می کند. مبل شویی در اکبرآباد توسط بهترین متخصصان و با مواد شوینده و دستگاه های مجهز انجام می پذیرد.

ما تمام پروسه مبل شویی را در منزل شما و با نظارت خود شما انجام می دهیم و به شما اطمینان می دهیم که از خدمات مبل شویی در نسیم شهر (قالیشویی بنفشه) شگفت زده خواهید شد.

قیمت مبل شویی در نسیم شهر

قیمت مبل شویی در نسیم شهر، اکبر آباد نیز بهترین قیمت بوده و زیر نظر اتحادیه قالیشویی و مبل شویی تهران بزرگ می باشد.

تعداد مبلقیمت (تومان)
مبل ۷ نفره معمولی65۰٫۰۰۰
مبل ۷ نفره با تشک75۰٫۰۰۰
مبل 8 و ۹ نفره85۰٫۰۰۰
مبل 8 و ۹ نفره با تشک95۰٫۰۰۰
مبل 12 نفره بدون تشک1/20۰٫۰۰۰
مبل 12 نفره با تشک1/40۰٫۰۰۰
تشک دوبل هر عدد15٫۰۰۰
صندلی ناهار خوری هر عدد 45٫۰۰۰
خوشخواب تک نفره350,۰۰۰
خوشخواب دو نفره450,۰۰۰
لکه برداری و دوبار شستشوبا طوافق طرفین
هزینه سرویس(ایاب و ذهاب) رایگان

برای سفارش مبل شویی در نسیم شهر کافیست همین الان با شماره تلفن: ۵۶۹۵۳۰۰۷-۰۲۱  تماس بگیرید تا عوامل مبل شویی ما در اکبرآباد در کمتر از یک ساعت در منزل شما حاضر باشند.

رفوگری فرش در نسیم شهر
ترمیم فرش در اکبراباد

قالیشویی مجاز در نسیم شهر

قالیشویی مجاز نسیم شهر (قالیشویی بنفشه) علاوه بر خدمات متنوع قالیشویی و مبل شویی که بصورت کاملا حرفه ای ارائه می دهد، دارای خدامات بسیاری از جمله: رفوگری، رنگ برداری، لکه بری و رفع سوختگی فرش نیز می باشد.

تمام این خدمات توسط افراد متخصص که سالهاست در شغل ترمیم انواع فرش فعالیت دارند انجام می پذیرد. خدمات ترمیم و رفع عیب فرش قالیشویی بنفشه نسیم شهر یکی از خدمات بسیار پرتقاضای ما می باشد و به لطف الهی مشتریان عزیز رضایت بسیار بالایی از این نوع خدمات دارند.

علاوه بر این ما خدمات شستشوی موکت و پتو در نسیم شهر، اکبرآباد را نیز با بهترین کیفیت و کمترین قیمت انجام می دهیم. کافیست همین الان با ما تماس بگیرید.

چه مناطقی شامل سرویس قالیشویی در نسیم شهر می باشد؟

همانطور که پیشتر اعلام کردیم قالیشویی بنفشه خدمات خود را در تمام مناطق اکبرآباد ارائه می دهد. در زیر تعدادی از محلات نسیم شهر که قالیشویی اکبر آباد (قالیشویی بنفشه) آنجا را تحت پوشش خود آورده آورده شده است. اگر محله شما در این لیست نیست، نگران نباشید چرا که ما برای تمام نقاط نسیم شهر خدمات ارائه می دهیم.

 • سی متری امام خمینی
 • بلوار شهید رجایی
 • وجه آباد
 • اسمائیل آباد
 • 20 متری کوهپایی
 • 16 متری صیاد شیرازی
 • خیابان آزادگان و رمضانی
 • دوازده متری اول و دوم
 • چناری ، گلستان،معاد
 • 20 متری نیایش
 • 16 شهید مطهری
 • بلوار الغدیر
 • خیابان شهید چمران
 • خیابان های جانباز 1 الی 18
 • خیابان معراج و یادگار امام
 • بازار امام حسن
 • شهرک مهر
 • حصارک و کلمه

سخن آخر

در پایان به شما توصیه می کنیم اگر زیبایی و سلامت قالی های منزل برایتان مهم است و اگر دوست دارید که فرش های شما عمر طولانی و دوام بالاتری داشته باشند، نسبت به جاروکشی منظم یک روز در میان و همچنین شستشوی اصولی فرش ها توسط قالیشویی اقدام نمایید.

اگر به خدمات قالیشویی در نسیم شهر نیاز دارید همین الان با ما تماس بگیرید و در کمترین زمان ممکن خدمات خود را دریافت کنید.

تماس با قالیشویی اکبر آباد: 56953007-021سفارش آنلاین قالیشویی در نسیم شهر
جهت سفارش خدمات قالیشویی و مبل شویی لطفا با شماره بالا تماس بگیرید و یا از طریق فرم سفارش آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

رضایت شما همشهریان عزیز افتخار ماست

ما علاوه بر نسیم شهر خدمات متنوع مبل شویی در پرند را نیز به ساکنان پرند ارائه می نماییم. جهت کسب اطلاعات بیشتر وارد صفحه مبل شویی پرند شوید.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟ امتیاز بدهید!

4.5/5 - (11 امتیاز)

اگر سوالی در این رابطه یا نظری دارید حتما در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.
کارشناسان سایت پاسخگو خواهند بود

0 0 رای ها
امتیاز شما به این مطلب
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
از طریق وب‌سایت ما به‌سادگی خدمات موردنیاز خود را رزرو نمایید
سفارش تلفنی
0
فکر شما را دوست دارم ، لطفا نظر دهیدx
پیمایش به بالا