شستشوی موکت در تهران

 

موکت یکی از پرکاربردترین انواع زیر انداز است که استفاده‌های بالایی دارد و این مسئله موجب کثیف شدن انواع موکت‌ها می‌شود. اما شستشوی موکت یک امر ساده نیست چرا که بسیاری از افراد با شسشتوی موکتشان شاهد از بین رفتن آن بوده‌اند.

باید توجه داشت که موکت‌ها انواع مختلفی دارند که باید با شناخت آنها بهترین نوع مواد شوینده و مناسب‌ترین نوع شستشو انتخاب شود.

انواع موکت‌ها عبارتند از:

موکت ساده، موکت پرزدار، موکت کبریتی، موکت طرح دار، موکت چمن مصنوعی

شستشوی موکت 1

چگونگی شستشوی موکت

در هنگام شستشوی موکت حتما باید توجه داشته باشیم که موکتمان جزء کدامیک از انواع موکت است تا به بهترین نوع بتوانیم آن را بشوییم.

این شستشو در قالیشویی بنفشه با استفاده از بهترین متخصصان شستشوی موکت با استفاده از مواد درجه یک انجام می‌شود اما باید توجه داشت که موکت‌ها بر اساس نوع کاربرد باید به چه صورت شسته شوند. یک‌سری از موکت‌ها به صورت چسبان به محیط هستند و یک‌سری هم جدا می‌شوند. بر اساس نوع چسبان یا جدا شونده آن، مشتری تمایل خود را اعلام می‌کند که آیا موکت در محل شسته شود و یا در کارخانه قالیشویی.

زمانی که موکت نیاز به شستشو در محل داشته باشد، کارشناسان قالیشویی بنفشه با استفاده از دستگاه‌های مجهز خشکشو و بخارشو و بهترین مواد شوینده، موکت را بر اساس نوع و طرح آن شستشو داده و تحویل مشتری عزیز می‌دهند.

 

رزرو آنلاین شستشوی موکت

از طریق وب‌سایت ما به‌سادگی خدمات موردنیاز خود را در امر شستشوی موکت رزرو نمایید

شستشوی موکت 2
سفارش تلفنی اسکرول به بالا