قالیشویی بنفشه در تمام ایام هفته، آماده ارائه خدمات به همشریان گرامی می باشد.

موکت شویی پرند در محل | تلفن: تلفن: ۵۶۹۵۳۰۰8-۰۲۱

موکت شویی پرند
ضمانت خدمات قالیشویی بنفشه

موکت شویی پرند، به عنوان خدمتی از مجموعه بزرگ قالیشویی بنفشه، در راستای ارائه خدمات به شهروندان شهر پرند، فعالیت می کند. امروزه، با تغییر شیوه زندگی، امکاناتی که باید در اختیار مردم قرار گیرد نیز متفاوت است. به عنوان مثال، شستشوی موکت در آپارتمان هایی که به صورت چند طبقه ساخته می شوند کار غیر ممکنی است. به همین دلیل مؤسسه هایی هستند که این خدمات را به شهروندان ارائه می دهند. موکت شویی پرند با برخورداری از تجهیزات روز و مدرن، کلیه این خدمات را به مشتریان عزیز عرضه می کند.

نحوه شستشوی موکت درپرند

موکت شویی پرند بنفشه، با برخورداری از پرسنل جوان و کارآزموده و همچنین استفاده از ماشین آلات مدرن، به فعالیت می پردازند. همان طور که نیاز است فرش های منزل هر یک، الی دو سال شسته شوند موکت نیز، نیاز به شستشو دارد. موکت ها براثر استفاده، دچار آلودگی می شوند و یا ممکن است بر اثر ریختن چیزی، روی آن ها لک ایجاد شود. از این رو برای اینکه منزل جلوه ناخوشایندی نداشته باشد، باید موکت را شستشو داد. نبودن وقت کافی و همچنین عدم وجود فضا برای شستشو، سبب شده است که افراد نظافت موکت را به موسسه های شستشوی موکت در پرند، بسپارند.

شستشوی موکت در شرکت قالیشویی بنفشه پرند، با روش های مختلفی انجام می شود. در ادامه همراه ما باشید تا با نحوه موکت شویی پرند در این کارخانه قالیشویی، آشنا شوید.

شستشوی مکانیزه موکت

در روش شستشوی مکانیزه موکت، از ماشین آلات صنعتی برای شستشو استفاده نمی شود. این روش، بیشتر برای برطرف کردن لک از موکت استفاده می شود، ولی چون در شستشو از دستگاه استفاده نمی شود کیفیت نظافت در آن، بالا نیست. در روش مکانیزه، اسفنج و مواد شوینده مخصوص، لوازم مورد استفاده در شستشو هستند.

شستشوی غیر مکانیزه موکت

در شیوه شستشوی غیر مکانیزه موکت، نظافت با استفاده از دستگاه های موکت شویی و مواد شوینده مخصوص انجام می شود. در این روش، به مقدار لازم، آب به همراه مواد شوینده، در داخل مخزن آب دستگاه موکت شویی برسی، ریخته می شود. سپس این مواد روی تمام سطح موکت اسپری می شود. در این مرحله، فرچه های دستگاه بر روی سطح موکت کشیده خواهد شد تا عمل شستشوی موکت شروع شود.

بعد از اینکه آلودگی ها توسط فرچه از روی سطح موکت برطرف شد، مرحله شستشو به پایان می رسد و بعد از آن دستگاه پولیشر و مکنده صنعتی، مراحل خشک کردن موکت را انجام می دهد. نظافت نهایی توسط این دستگاه، صورت می گیرد چرا که د راین مرحله، تمام آلودگی ها از موکت به بیرون کشیده می شود.

شسشتشوی موکت در محل پرند
موکت شویی در محل پرند

انواع موکت هایی که شستشو روی آن ها انجام می شود

موکت ها را می توان به دو صورت چسبیده و جدا به کار برد. هر کدام از این مدل ها با روش مخصوصی شسته می شوند. موکت های جدا از زمین، همانند فرش شسته می شوند ولی چون نازک هستند باید در شستشوی آن ها، دقت بیشتری انجام شود. ولی شستشوی موکت های چسبیده به زمین، نیاز به مهارت خاصی دارد که باید توسط متخصصین این حرفه، انجام شود.

موکت های چسبیده به شکل چمن مصنوعی، کبریتی و … به کار می روند. از آن جا که امکان جداکردن این مدل موکت برای شستن وجود ندارد، در نتیجه می توانید از موسسه موکت شویی در محل پرند بنفشه، استفاده کنید تا کار شستشوی موکت را در مکان مورد نظر شما انجام دهند.

شستشوی موکت در منزل

قالیشویی بنفشه افتخار دارد که با ارائه خدمات موکت شویی پرند در محل و منزل در خدمت همشهریان گرامی باشد و با بهترین شیوه کار موکت شویی در پرند را انجام دهد.

یکی از روش هایی که افراد در منزل استفاده می کنند تا موکت را شستشو دهند استفاده از بخارشوی است. این دستگاه، آب و مواد شوینده را با هم ترکیب می کند و به وسیله آن می توان موکت را شستشو داد. استفاده از بخارشوی برای نظافت موکت، موقتی است و نمی توان همیشه از این روش استفاده کرد. ضمن اینکه بخارشوی نمی تواند لکه ها را به طور کامل از بین ببرد. این ها عواملی هستند که شما در شستشوی موکت باید مدنظر قرار دهید. از این رو است که استفاده از خدمات شستشوی موکت در منزل پرند، به کارمی آید که شستشوی موکت را با، دستگاه های مخصوص در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت در منزل شما، انجام می دهد.

شستشوی پالاز موکت در منزل چگونه انجام می شود؟

 زمانی که از موکت پالاز استفاده می کنید، برای اینکه این موکت ها بهترین کیفیت را داشته باشند باید در حفظ و نگهداری آن کوشا باشید و هنگامی که دچار آلودگی می شود با شیوه ای مناسب رفع آلودگی گردد. به طور کلی برای نظافت پالاز موکت  در ابتدا نوع لکه را تشخیص دهید. سپس بدون وارد کردن خراش، لکه را از روی موکت برطرف کنید. در این مرحله می توانید محل لکه را با آب شستشو دهید.

برای تمیز شدن هر لکه، روشی متفاوت وجود دارد که مطابق با نوع لکه روش مناسب را انتخاب کنید. سپس برای بار دوم لکه را با آب شستشو دهید و در آخر هم آب اضافه موجود در موکت را خشک کنید. این ها اقداماتی است که افراد در منزل می توانند به کار گیرند تا موکت پالاز را، پاک سازی کنند. ولی بهترین روش، سپردن کار شستشوی پالاز موکت در منزل، به شرکت های موکت شویی است که ما به شما پیشنهاد می دهیم این کار را به قالیشویی بنفشه، واگذار کنید.

قیمت موکت شویی در پرند

قالیشویی بنفشه همواره رسالت خود را بر ارائه بهترین کیفیت شستشو با حداقل قیمت در نظر داشته است و در تمام این سالها رضایت بالای مشتریان و وجود مشتریان بسیاری که بصورت ثابت و همیشگی از خدمات قالیشویی بنفشه استفاده می کنند، بهترین گواه بر این امر می باشد. قالیشویی بنفشه زیر نظر اتحادیه قالیشویی تهران بوده و تمامی نرخ ها بصورت مصوب می باشند و هیچ هزینه دیگری از شما دریافت نمی گردد. در ضمن تما خدمات قالیشویی بنفشه از جمله شستشوی موکت در محل و منزل با ضمانت کتبی انجام می پذیرد.

در لیست زیر نرخ خدمات قالیشویی و موکت شویی شهر پرند را مشاهده می نمایید.

نوع خدماتشستشوی معمولی (هر متر مربع)اعلا شویی (دوبار شور) - (هر متر مربع)
قیمت شستشوی فرش ماشینی-27/۰۰۰ تومان
قیمت شستشوی فرش ۱۲۰۰ شانه وگل برجسته تراکم بالا-30/۰۰۰ تومان
قیمت شستشوی فرش بلژیکی و طرح ابریشم-30/۰۰۰ تومان
قیمت شستشوی موکت معمولی 15/۰۰۰ تومان
قیمت شستشوی موکت پالاز 17/۰۰۰ تومان
قیمت شستشوی روفرشی15/۰۰۰ تومان
قیمت شستشوی پتو( هر تخته)100/۰۰۰ تومان یک نفره130/۰۰۰ تومان دو نفره
هزینه حمل و نقل و کاور پلاستیکی 70 هزار تومان

سفارش سریع موکت شویی پرند

برای سهولت کار سفارش موکت شویی در محل می توانید از طریق فرم زیر سفارش موکت شویی را ثبت کنید تا همکاران ما به سرعت با شما تماس گرفته و در محل شما حاضر گردند. پر کردن این فرم هیچ هزینه ای برای شما ندارد و سریعترین راه برای سفارش شستشوی موکت می باشد.

سخن آخر

با پیشرفت علم و تکنولوژی، عرضه دستگاه های مدرن برای شستشو موکت به بازار زیاد شده است. اگر در شهر پرند زندگی می کنید و برای شستشوی موکت های خود، به دنبال موسسه ای معتبر هستید، موکت شویی پرند وابسته به قالیشویی بنفشه شرایط مناسبی را در این زمینه برای مشتریان خود فراهم کرده است و یک شستشوی عالی و باکیفیت را برای شما به ارمغان می آورد.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟ امتیاز بدهید!

5/5 - (1 امتیاز)

اگر سوالی در این رابطه یا نظری دارید حتما در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.
کارشناسان سایت پاسخگو خواهند بود

0 0 رای ها
امتیاز شما به این مطلب
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
از طریق وب‌سایت ما به‌سادگی خدمات موردنیاز خود را رزرو نمایید
سفارش تلفنی
0
فکر شما را دوست دارم ، لطفا نظر دهیدx
پیمایش به بالا