مبل شویی در اسلامشهر | تلفن:44864100

مبل شویی در اسلامشهر
ضمانت خدمات قالیشویی بنفشه

عناوین اصلی این مطلب:

مبل در هر خانه‌ای یکی از پراستفاده‌ترین وسایل است و معمولاً در معرض آلودگی‌ها قرار دارد. از ریختن مواد غذایی و انواع خوراکی‌ها روی آن بگیرید، تا به‌مرورزمان تیره و کدر شدن براثر گردوغبار! برای نظافت مبل‌ها معمولاً اولین راهکاری که به ذهنمان می‌رسد این است که خودمان دست‌به‌کار شویم. معمولاً در انتهای این نظافت نتیجه دلخواهمان حاصل نمی‌شود و به دنبال خدمات مبل شویی می‌گردیم. این نوع از خدمات نظافتی همیشه پر درخواست است و طرفداران زیادی هم دارد. اگر به دنبال خدمات مبل شویی در اسلامشهر هستید، جای درستی را برای مطالعه انتخاب کرده‌اید. پیش از استفاده از خدمات مبل شویی لازم است که نکاتی که در ادامه این مطلب ذکر می‌شود را بدانید. با ما همراه باشید.

مبل شویی در اسلامشهر

با خدمات مبل شویی در اسلامشهر آشنا شوید

پیش از آنکه بخواهید از خدمات مبل شویی در اسلامشهر استفاده کنید، خوب است با انواع آن‌ها آشنا شوید. شرکت‌ها و سامانه‌های آنلاین مبل شویی قرار است چه‌کاری را برای شما انجام دهند؟

حتماً به یاد دارید درگذشته درست پس‌ازآنکه مبل را تهیه می‌کردند، روکش‌های متناسب با آن را هم خریداری می‌کردند. ممکن است در دنیای امروز هم این کار انجام شود؛ اما آیا تابه‌حال فکر کرده‌اید که از مبلی که خریده‌اید لذت نمی‌برید و حتی نمی‌توانید آن را ببینید؟

خدمات مبل شویی این دغدغه را از بین برده است و این امکان را برای شما فراهم کرده است تا در کنار لذت بردن و استفاده از مبل‌هایتان، نظافت آن‌ها را هم تضمین کنید. دقت  داشته باشید کثیفی مبل‌ها تنها به آن چیزی که در ظاهر می‌بینید ختم نمی‌شود. حتی اگر بتوانید در لابه‌لای درزها را لکه‌گیری و نظافت کنید، بازهم الیاف پارچه مبل‌ها در طول زمان دچار آلودگی می‌شوند. به همین دلیل است که می‌گویند “مبل شویی را باید به متخصصش سپرد”! استفاده از خدمات مبل شویی اسلامشهر نظافت اصولی و عمیق را به مبل‌های خانه‌تان هدیه می‌دهد. حال وقت آن است که با انواع شیوه‌های این نوع از خدمات آشنا شوید:

خدمات مبل شویی در قالی‌شویی

معمولاً قالیشویی‌ها در کنار فعالیت‌هایی که درزمینهٔ فرش‌های دستی و ماشینی انجام می‌دهند، خدمات مبل شویی را هم ارائه می‌دهند. درگذشته مبل‌ها را از محل به قالی‌شویی می‌بردند و در آنجا نظافت می‌کردند. ممکن است هنوز افرادی باشند که از این شکل خدمات استفاده کنند؛ اما در کنار هزینه‌های اضافی که رفت‌وآمد برایشان می‌تراشد، خطراتی را هم به دنبال دارد! به همین سبب اگر کمی در رابطه را خدمات مبل شویی در اسلامشهر جست‌وجو کرده باشید، یکی از عناوین پررنگی که به چشمتان می‌خورد،  “مبل شویی در منزل یا محل” است.

این مطلب را هم مطالعه کنید
10 ماده شگفت انگیز برای تمیز کردن مبل در منزل

 

مبل شویی قبل و بعد

مبل شویی در منزل

همان‌طور که از نام این خدمت هم مشخص است، کار نظافت را در منزل یا محل انجام می‌دهند. این روش شست‌وشو برای انواع مبل‌های کلاسیک و راحتی انجام می‌شود و تمام بخش‌های مبل اعم از کوسن‌ها، پستی‌ها، لای درزها، تشکچه‌ها و … را شامل می‌شود. مبل شویی در محل بهترین روش نظافت است؛ چراکه هم کار شمارا راحت می‌کند و هم به‌صورت کاملاً اصولی و تخصصی انجام می‌شود. خوب است بدانید معمولاً این شست‌وشو با استفاده از دستگاه‌هایی مخصوص صورت می‌گیرد. از مهم‌ترین نکاتی که پیش از استفاده از خدمات مبل شویی در اسلامشهر باید بدانید آن است که، این دستگاه‌ها چطور کار می‌کنند و قرار است چگونه سبب تمیزی شوند؟

مبل شویی با بخار

  • نظافت با استفاده از خروج بخار داغ

اولین کاری که دستگاه برای شما انجام می‌دهد، استفاده از بخار با درجه حرارت بسیار بالا است. این بخار به تمیز شدن و از بین رفتن تمامی گردوغبارهای سطح مبل کمک می‌کند. مزیت استفاده از این بخار داغ آن است که سبب می‌شود هیچ‌گونه مربوطی و اثرات مضر از شست‌وشو روی سطح مبل‌ها و محیط خانه‌تان وجود نداشته باشد.

 

بخار داغ از جمع شدن پارچه‌های مبلتان جلوگیری می‌کند و در عرض چند ساعت به‌راحتی می‌توان آن‌ها را تمیز کرد. همچنین در نظر داشته باشید، برای لکه‌ها و کثیفی‌های سطحی، بخار شویی مبلمان بهترین گزینه است و هزینه کمی برایتان دربردارد. همچنین در محل انجام می‌شود و هیچ‌گونه نیازی به رفت‌وآمد ندارید.

 

  • نظافت با استفاده از مواد شوینده

اگر مبل‌های شما با استفاده از روش بخار شویی دستگاه در مرحله قبل، تمیز نشود، باید از مواد شوینده استفاده کرد. از این روش می‌توان برای انواع پارچه‌ها، به‌خصوص چرم استفاده کرد. پس‌ازآنکه شست‌وشو تمام شد، مبل‌ها به‌سرعت خشک می‌شوند و به‌راحتی می‌توان آن‌ها را دوباره مورداستفاده قرارداد.

ممکن است برایتان سؤال باشد از چه نوع مواد شوینده‌ای برای نظافت توسط دستگاه انجام می‌شود؟ خوب است بدانید تمام موادی که مورداستفاده قرار می‌گیرند ایمن هستند و آسیبی به پارچه  مبل‌هایتان وارد نمی‌شود.

برای روش انجام کار لازم است بدانید محلول‌های فوم با فشار روی مبل می‌نشینند و برای مدت‌زمان کوتاهی به جنگ آلودگی‌ها می‌روند و آن‌ها را از بین می‌برند. همچنین ازآنجایی‌که رطوبت دستگاه را می‌توان کنترل کرد هیچ‌گونه آسیبی صورت نمی‌گیرد و همه‌چیز طبق میل شما پیش می‌رود.

این مطلب را هم مطالعه کنید
شستشوی مبل در منزل در 10 مرحله بسیار ساده

مبل شویی با مواد شوینده

 

  • خشک‌کردن و از بین بردن رطوبت

در گام آخر هم دستگاه مبل شور با استفاده از سیستم مکنده تمامی محلول‌های فوم و کثیفی‌های جا خوش کرده روی سطح مبل را به داخل می‌کشد.

 

تمامی مراحلی که در بالا ذکر شدند، نیازمند متخصص باتجربه‌ای است که بامهارت با دستگاه کار کند و بهترین نتیجه را برایتان حاصل کند.

اما چرا باید از خدمات مبل شویی در اسلامشهر استفاده کنید؟

استفاده از دستگاه مبل شور چه مزیت‌هایی را برای شما به دنبال دارد؟

 

مزایای استفاده از خدمات مبل شویی در اسلامشهر

 

استفاده از مبل شویی با استفاده از دستگاه مزایایی برای شما به دنبال دارد و همین فواید هستند که سبب شده است تا به یکی از پر تقاضاترین خدمات تبدیل شود. ازجمله مهم‌ترین مزایای این نوع از شست‌وشو می‌توان به‌سرعت آن اشاره کرد. درواقع در کمتری زمان مبل‌ها به تمیزترین حالت خودشان می‌رسند و آلودگی‌های آن‌ها زدوده می‌شود.

دستگاه‌های مبل شور تحت هیچ شرایطی بوی بد و ماندگی ایجاد نمی‌کنند و بلافاصله پس از شست‌وشو به‌راحتی می‌توان از مبل‌ها استفاده کرد. همچنین استفاده از خدمات مبل شویی در اسلامشهر به شما کمک می‌کند تا هیچ بخشی از مبل‌هایتان بدون نظافت باقی نماند و این کار را عمیق و اصولی انجام دهید.

مبل شویی ارزان

جمع‌بندی

دقت داشته باشید گاهی لکه‌ها سطحی هستند و با روش‌های خانگی می‌توانید نتیجه دلخواهتان را ایجاد کنید و نیازی به استفاده از دستگاه‌های تخصصی نیست. اما اگر خواهان استفاده از خدمات مبل شویی در اسلامشهر هستید، کافیست با این شماره تماس بگیرید: 44864100

به‌زودی خطوط ویژه قالیشویی بنفشه در اسلامشهر ارائه خواهد شد.

در حال حاضر خدمات مبل شویی در تهران و اسلامشهر انجام می‌شود. برای ثبت سفارش تنها لازم است وارد سایت شوید و درخواست خود را به‌صورت سفارش آنلاین و یا با تماس تلفنی ثبت کنید.

 


مبل شویی

سفارش شستشوی مبل

مبلمان خانه من نیاز به شستشو دارد. میخواهم همین الان سفارش شستشوی مبل را ثبت نمایم.
  • با ثبت سفارش آنلاین از 10% تخفیف ویژه برخوردار شوید
  • اگر از مشتریان ثابت و قدیمی ما هستید با ارائه کارت مشتریان قالیشویی بنفشه از تخفیف ویژه بهره مند گردید.
سفارش آنلاین

کارخانه قالیشویی بنفشه

خیابان جیحون,تقاطع مالک اشتر
پلاک۲۷۸, پاساژ مسعود, طبقه دوم,واحد۴۴,
تهران
Iran - ایران
تلفن: 021 22089909
تلفن دوم: 021 66151004
نمابر: 021 88214003
رایانشانی: azizshafee2@gmail.com

7 روز هفته و 24 ساعته در خدمت شماییم

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟ امتیاز بدهید!

اگر سوالی در این رابطه یا نظری دارید حتما در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.
کارشناسان سایت پاسخگو خواهند بود

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

از طریق وب‌سایت ما به‌سادگی خدمات موردنیاز خود را رزرو نمایید
اسکرول به بالا

یک پیشنهاد شگفت انگیز!

قبل از خروج,
برنده شوید!

فقط چند ثانیه از وقت شما را خواهیم گرفت!
اگر همین الان سفارش خود را ثبت کنید از 15% تخفیف ویژه ما برخوردار خواهید شد.

مدت محدود!!!