شماره قالیشویی در جیحون

قالیشویی در جیحون | شماره تلفن: ۴۴۸۶۴۱۰۰-۰۲۱

قالیشویی در جیحون تهران

در کشور ما یکی از مهم‌ ترین و ضروری‌ ترین وسایل خانه که از ایام قدیم تا همین امروز کاربرد و اهمیتش را حفظ کرده است، فرش‌ ها و قالیچه ها هستند. نگهداری و مراقبت از این وسیله ها نیز به میزان اهمیت خود فرش، مهم محسوب می شود. در واقع به عنوان یک ایرانی که فرش برایش اهمیت بسیاری دارد، همیشه باید حواستان را جمع کنید که چیزی روی قالی نریزد به علت آنکه اصلاً تمیزکاری آسانی ندارد. البته نمی توان از این نکته چشم پوشاند که چیزی که به این میزان مورد استفاده قرار می گیرد، به هر جهت نیاز به شستشو دارد. خوشبختانه در جهان امروز برای این مشکل، راه حلی ساده‌ تر وجود دارد و آن قالیشویی‌ ها هستند. اگر شما نیز به دنبال قالیشویی در غرب تهران یا قالیشویی در جیحون هستید، با این مقاله همراه باشید تا با بهترین آن ها آشنا شوید.

قالیشویی در خیابان جیحون

از آن‌ جایی که فرش و قالیچه جزء وسیله های مهم و  نسبتاً ارزشمند خانه‌ ها و اماکن دیگر محسوب می‌ شوند، در بسیاری از موارد در انتخاب یک قالیشویی خوب دچار مشکل و بی اعتمادی می شویم. در واقع علاوه بر اینکه ممکن است قالی ها به خوبی شسته نشوند، ممکن است که در مسیر دچار خسارت شوند یا قالیشویی ها آن را به موقع تحویل ندهند. در این‌جا ما می خواهیم قالیشویی معتبری را که به صورت رسمی فعالیت می کند و دارای پروانه کسب است به شما معرفی کنیم و مطمئن باشید که این قالیشویی انتخاب ثابت شما می شود. اگر شما به دنبال قالیشویی در خیابان جیحون هستید، قالیشویی بنفشه همان قالیشویی خواهید بود که برایتان یک تجربهٔ مطمئن، خوشایند و پاکیزه می سازد.

شمارهٔ قالیشویی جیحون

قالیشویی بنفشه، قالیشویی معتبری است با شعبه های متعدد که شما می توانید برای شستشوی فرش های خود به آن مراجعه کنید. البته برای ثبت سفارش لازم نیست به آدرس خاصی مراجعه کنید زیرا این قالیشویی با در نظر گرفتن اهمیت زمان مشتریان و توجه به آن، به صورت تلفنی و اینترنتی سفارش ها را می پذیرد.

این مطلب را هم مطالعه کنید  قالیشویی در شهرک راه آهن | شماره تلفن: ۴۴۸۶۴۱۰۰-021

شما می‌ توانید با مراجعه به سایت قالیشویی بنفشه یا تماس با این مجموعه سؤالات مربوط به فرش های تان را بپرسید و بعد از اطمینان از کیفیت سفارش خود را ثبت کنید. برای آنکه در منطقه جیحون با این قالیشویی تماس بگیرید، لازم است شماره ۴۴۸۶۴۱۰۰ را وارد نمایید تا ارتباط تان با قالیشویی بنفشه برقرار شود.

شماره قالیشویی در جیحون
شماره قالیشویی در جیحون

همچنین برای سهولت کار سفارش قالیشویی برای ساکنان منطقه جیحون تهران ما امکان سفارش آنلاین را نیز فراهم کرده ایم که از طریق فرم زیر می توانید اقدام نمایید.

قالیشویی در محله جیحون

با توجه به گستردگی انواع فرش ها، قالیچه ها، موکت ها و مبلمان، تنها هدف قالیشویی ها نمی تواند شستشوی آن ها باشد. در واقع قالیشویی موفق و برتر آن قالیشویی است که بتواند به نیازهای دیگر این حوزه نیز پاسخ دهد و از فناوری های روز بهره مند باشد.

قالیشویی بنفشه که از سال 1390 به فعالیت پرداخته است می تواند تمام نیازهای شما برای داشتن فرش‌ ها و مبلمانی پاکیزه را پاسخگو باشد. در این قالیشویی انواع و اقسام خدمات مربوط به فرش های دستباف و ماشینی، فرش های ابریشمی، موکت ها و مبلمان ارائه می شود. شما می توانید هر نوع از قالی ها و قالیچه های مد نظرتان را برای رفو و رفع سوختگی، شستشو و لکه گیری به این قالیشویی بسپارید. همچنین این قالیشویی برای شستشوی هر جنسی از مبلمان آماده به خدمت است و فرقی نمی کند مبل شما از انواع پارچه است یا چرم.

قیمت قالیشویی در جیحون

قالیشویی بنفشه در جیحون با توجه به تعرفه خود برای انواع خدمات قیمت مشخصی به مشتریان ارائه می دارد. البته باید بدانید که با در نظر گرفتن اینکه این قالیشویی عضو قانونی اتحادیه قالیشویان است، از قیمت بسیار متناسب با کیفیت بالای خدماتش بهره مند است.

این مطلب را هم مطالعه کنید  قالیشویی و مبل شویی در پونک | شماره تماس: 44336607

یکی از بهترین مواردی که می شود برشمرد آن است که این قالیشویی که برای شستشوی فرش های مشتریان از بهترین دستگاه ها و شوینده ها استفاده می کند، هزینه خود را در پایان کار و با اعلام رضایت مشتری دریافت می کند.

نوع خدمات شستشوی معمولی (هر متر مربع) اعلا شویی (هر متر مربع)
شستشوی فرش ماشینی-تهران 20 هزار تومان
شستشوی انواع موکت و روفرشی 8 هزار تومان
شستشوی انواع موکت پالاز10 هزار تومان
شستشوی انواع پتوی یک نفره هر عدد 50 هزار تومان
شستشوی انواع پتوی دو نفره هر عدد 60 هزار تومان
شستشوی انواع روفرشیهر متر 10 هزار تومان
هزینه حمل و نقل و کاور پلاستیکی50 هزار تومان

سخن پایانی

این مقاله با هدف کمک به کسانی آماده شده است که قصد انتخاب قالیشویی در جیحون تهران را دارند. قالیشویی بنفشه که در این مطلب به آن اشاره شد از بهترین مواردی است که شما می توانید برای شستشو، رفو و دیگر خدمات مرتبط با فرش و مبلمان به آن مراجعه کنید. این قالیشویی با یاری گرفتن از نیروهای کاربلد و ماهر در این زمینه و در جهت رضایت مشتری تلاش می کند. همچنین شما می توانید قبل از ثبت سفارش از مشاوران مطلع و باآگاهی این مجموعه کمک بگیرید و یا حتی نحوهٔ دقیق شستشوی فرش ها و مبلمان را از آن ها بپرسید.

صمیمانه از همراهی شما با این مقاله متشکریم و امیدواریم که این اطلاعات در انتخاب قالیشویی در جیحون برایتان مفید واقع شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سفارش تلفنی
اسکرول به بالا