قالیشویی بنفشه در تمام ایام هفته، آماده ارائه خدمات به همشریان گرامی می باشد.

قالیشویی در ستارخان | تلفن: 66151004

شماره قالیشویی و مبل شویی در ستارخان
ضمانت خدمات قالیشویی بنفشه

قالیشویی در ستارخان

احتمالاً برای تمامی شما مهم است که قالی و فرش های خود را به جای مطمئن و دارای اعتبار بسپارید که فرش های شما را بشویند و همچنین تمامی مراحل خشک کردن آن را برای تان انجام دهند. قالیشویی ستارخان یکی از همان مواردی است که شما به دنبال آن هستید در واقع هرگاه صحبت از قالیشویی در غرب تهران است، قالیشویی در ستارخان حرف اول را می زند. در سالیان اخیر توانسته‌ایم پر قدرت جلو برویم و رضایت مشتریان را به دست بیاوریم در ادامه شما را با خدمات قالیشویی ستارخان بیشتر آشنا خواهیم کرد.

قالیشویی در ستارخان تهران

قالیشویی های فراوانی در تهران بزرگ وجود دارند که هرکدام از آن ها با دستگاه های به خصوص خود قالی های شما را می شویند و به شما تحویل می دهند. هر کدام از این قالیشویی ها خدمات جداگانه ای انجام می دهند و می شود گفت که خدمات منحصر به فردی دارند. امروز و در این متن می خواهیم درباره  قالیشویی در منطقه ستارخان تهران با شما صحبت کنیم و از خدماتی که ارائه می دهند به شما بگوییم.

قالیشویی ستارخان واقع شده در مرکز این منطقه است و می‌توان گفت که به تمام مناطق ستارخان نزدیک است. از این رو تمامی مردم در این منطقه قالی های خود را به این قالیشویی می دهند. قالیشویی ستارخان با ارائه  خدمات کامل به مشتریان خود، تمامی مردم را در منطقه ستارخان به سوی خود جمع کرده است و می شود گفت که تمامی مردم در آن منطقه قالی های خود را به این قالیشویی می دهند. شما نیز می توانید به قالیشویی در ستارخان اعتماد کنید.

برای شستن فرش های خود فقط کافیست با این قالیشویی تماس بگیرید. نمایندگان قالیشویی  به خانه شما می‌آیند و قالی شما را می برند و پس از شست و شو آن را بر می‌گردانند. در قالیشویی ستارخان از بهترین دستگاه ها استفاده می شود و حتی از بهترین مواد شوینده نیز برای شست و شوی قالی ها استفاده خواهد شد که دیگر نیازی به نگرانی شما برای شست و شوی قالی هایتان نیست.

قالیشویی در ستارخان
بنفشه یکی از بهترین قالیشویی های ستارخان

قالیشویی خوب در ستارخان

قالیشویی های فراوانی در ستارخان وجود دارند که تمامی آن ها خدمات خوبی را به مردم ارائه می دهند. اما می خواهیم یک قالیشویی به شما معرفی کنیم که قالیشویی خوبی در ستارخان است و به قول معروف بهترین قالیشویی در منطقه می باشد. پس تا پایان این متن با ما همراه باشید. قالیشویی بنفشه در ستارخان بهترین قالیشویی در این منطقه می باشد که اکثر مردم در آن منطقه قالی های خود را به این قالیشویی می سپارند. این مرکز در واقع به دنبال این است که بهترین خدمات را به شما ارائه دهد.

در این قالیشویی از بهترین مواد شوینده استفاده می شود که همیشه توانسته مردم را از این بابت راضی نگه دارد. همچنین از بهترین دستگاه ها و بهترین خشک کن ها برای قالی ها استفاده می شود و واقعاً از این لحاظ بهترین قالیشویی در منطقه ستارخان می باشد. یکی از دلایلی که قالیشویی بنفشه خوب شناخته شده، این است که خدمات خشک کردن قالی را نیز ارائه می دهد، شما هیچ گاه حتی قالی دارای رطوبت نیز از ما تحویل نمی گیرید.

قیمت قالیشویی در ستارخان

همان طور که در بالا نیز اشاره شد، قالیشویی در ستارخان دارای مجوز از اتحادیه است. بنابراین بسیار مکان قابل اعتمادی است. قالیشویی هایی که در ستارخان وجود دارند هرکدام بسته به موادی که استفاده می کنند یا خدماتی که ارائه می دهند قیمتشان متفاوت است. برخی قالیشویی ها خدمات حمل و نقل قالی را نیز بر عهده می گیرند که خب هزینه  این قسمت را نیز از شما دریافت می کنند.

برخی  قالیشویی ها از مواد اولیه درجه یک استفاده می کنند که خب مسلماً هزینه شست و شوی آن ها نسبت به سایر قالیشویی ها بیشتر است.  پس اگر یک قالیشویی قیمت کمتری را دریافت می کرد زیاد خوشحال نشوید که قیمت کمتری را نسبت به بقیه دریافت می کند. به آن فکر کنید که شاید از مواد با کیفیت پایین یا دستگاه های بی کیفیت استفاده می نماید.

برخی قالیشویی ها از بهترین دستگاه های خارجی استفاده می‌کنند که صددرصد با تضمین، قالی های شما را می شویند و به شما تحویل می دهند. قالیشویی بنفشه در ستارخان نیز از بهترین دستگاه ها و بهترین مواد برای شست و شو استفاده می کند که  نسبت به سایر قالیشویی های همتایش قیمت کمتری را دریافت می کنند. مطمئن باشید که این قالیشویی در ستارخان در همه حال به فکر مشتری بوده و کمترین قیمت ها را برای شما در نظر می گیرد.

نوع خدمات شستشوی معمولی (هر متر مربع) اعلا شویی (هر متر مربع)
شستشوی فرش ماشینی-تهران 33 هزار تومان35 هزار تومان
شستشوی انواع موکت و روفرشی 15 هزار تومان
شستشوی انواع موکت پالاز20 هزار تومان
شستشوی انواع پتوی یک نفره هر عدد 90 هزار تومان
شستشوی انواع پتوی دو نفره هر عدد 120 هزار تومان
شستشوی انواع روفرشیهر متر 15 هزار تومان
هزینه حمل و نقل و کاور پلاستیکی120 هزار تومان

شماره قالیشویی در ستارخان

بسیاری از افراد مایل هستند که با مشاوران قالیشویی بنفشه به صورت مستقیم در ارتباط باشند. اصلاً نگران این موضوع نباشید زیرا ما در ادامه شماره قالیشویی بنفشه را در اختیار شما قرار می دهیم. در صورتی که دوست داشتید با تیم مشاورین و کارشناسان ما در ارتباط باشید کافی است با شماره 02144336607 ارتباط برقرار کنید. قطعاً مشاورین ما به شما اطلاعات لازم را خواهند داد.

شما می توانید همچنین با تیم مشاورین قالیشویی در ستارخان در ارتباط باشید. آن ها تمامی راهنمایی های لازم را به شما ارائه خواهند کرد. همچنین به تمامی سؤالات شما با دقت پاسخ می دهند. شما حتی می توانید انتقادات و پیشنهادات خود را به مسئولین ما انتقال دهید. ما در اسرع وقت به تمامی آن ها رسیدگی خواهیم کرد. شما همچنین می توانید در وب‌سایت ما کامنت بگذارید، مطمئن باشید که ما همگی آن ها را می خوانیم و رسیدگی نیز خواهیم کرد.

شماره قالیشویی و مبل شویی در ستارخان
شماره بهترین قالیشویی ستارخان

قالیشویی در منطقه ستارخان

این روزها قالیشویی در ستارخان بسیار زیاد است، اما قالیشویی بنفشه بهترین خدمات را به مشتری ارائه می دهد و در واقع رضایت مشتری را سرلوحه کار خود قرار داده است. این قالیشویی همچنین دارای مجوزهای لازم از اتحادیه است و تمامی خدماتی که عرضه می کند، دارای گارانتی بوده و تضمینی است.

قالیشویی در ستارخان با داشتن سال های سال تجربه موفق در زمینه شستشوی فرش و قالی و با همت پرسنل مجرب و کارآزموده و با یاری خداوند تا به امروز توانسته است نظر مساعد اکثریت شما عزیزان را کسب نماید و امید داریم از این پس هم به همین سمت گام برداریم.

قالیشویی ستارخان، با بهره‌برداری از تکنیک‌های شستشو و خشک کردن فرش‌های ماشینی به وسیله ماشین‌آلات پیشرفته و  بروز، بدون ایجاد کوچک‌ترین مشکل در تاروپود، شیرازه بندی و آرایش ریشه‌های آن‌ها، آماده ارائه خدمات به مشتریان در شعبه ستارخان تهران می‌باشد. فرایند شست و شوی فرش‌های ماشینی در ابتدا با آشنایی و در نظر گرفتن ساختار، ویژگی‌های ظاهری و طرح و نقش فرش مورد نظر شروع خواهد شد و در نهایت با ضمانت سلامت کامل فرش و پاکیزگی آن به پایان خواهد رسید.

پس ما می‌توانیم قالی های خود را در منطقه  ستارخان به قالیشویی بنفشه بسپاریم و بدون هیچ استرسی قالی های خود را در این قالیشویی بشوییم و آن را تحویل بگیریم.

ضمانت قالیشویی بنفشه ستارخان

سفارش قالیشویی در محدوده ستارخان

برای سفارش قالیشویی می توانید با شماره: 02166151004 تماس بگیرید تا همکاران ما بلافاصله در محل شما حاضر گردند. در کنار سفارش تلفنی ما امکان سفارش انلاین قالیشویی را نیز برایتان فراهم کرده ایم که بتوانید به راحتی سفارش خود را ثبت کنید و خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایید.

از طریق فرم زیر نیز می توانید اقدام به ثبت سفارش نمایید.

قالیشویی در  محدوده ستارخان

 

افراد تصور دارند که خدمات قالیشویی فقط شستن فرش‌ها است. قالیشویی سمت ستارخان علاوه بر خدمات شستن فرش‌ها خدماتی شامل شستشوی موکت، تشک طبی و پرده شویی را نیز ارائه می‌دهد.

شستن تشک طبی کار سختی به نظر می‌رسد که افراد بی خیال شستن آن‌ها می‌شوند.

اما قالیشویی بنفشه این کار را خیلی آسان و راحت انجام می‌دهد.

تشک‌های طبی باید سالانه حداقل یک بار شستشو شوند زیرا  افراد ساعات زیادی را روی این تشک‌ها می‌خوابند و باید تمیز و بهداشتی باشند.

با استفاده از ماشین‌های مخصوص تشک طبی را در منزل شستشو می‌دهند و اگر هر‌گونه لکه سختی بر روی تشک باشد، آن را پاک می‌کنند.

پس از شستن، هیچ نقطه‌ای از تشک کثیف باقی نمی‌ماند، به طوری که بوی نامطبوع تشک نیز از بین می‌رود.

این خدمات باعث جلوگیری از اتلاف وقت و انرژی فرد در هنگام شستشوی تشک می‌شود. شستن تشک در منزل علاوه بر ظاهر آراسته و تمیز باعث عمر زیاد‌تر تشک نیز می‌شود.

بخارشویی فرش در ستارخان

مبل شویی در اطراف ستارخان

مبل‌ها در منزل و یا محل کار یکی از وسایلی هستند که در معرض آلودگی هستند.

افراد ساعات زیادی از آن‌ها استفاده می‌کنند بنابراین احتیاج به نظافت مداوم دارند.

بیشتر افراد نحوه تمیز کردن مبل ها را دقیق نمی‌دانند و یا روی آن ها را با  پارچه و کاور می‌پوشانند.

یکی از خدمات کمک حال شما در قالیشویی بنفشه ارائه خدمات مبل شویی در ستارخان است که دیگر نیاز نیست افراد خود به تنهایی و در منزل مبل‌های خود را تمیز کنند.

مبل شویی پرسنل با تجربه‌ای دارد و با استفاده از وسایل مخصوص مبل‌های شما را به راحتی می‌شویند.

این وسایل شامل دستگاه مبل‌شویی است که داری مخزن مخصوص آب و مواد  شوینده است.

قالیشویی با این امکاناتی که در اختیار دارد در زمان کم خیلی و به راحتی مبل‌های شما را با کیفیت تمیز می‌کند.

سخن پایانی

قالی شویی بنفشه این روزها شعبه های متعددی را در سرتاسر تهران افتتاح نموده است که ساکنین هر محله ای بتواند از خدمات آن بهره مند شود. قالیشویی در ستارخان نیز آماده خدمت به ساکنان آن منطقه است، در صورت لزوم همکاران ما در محل شما حاضر شده و فرش ها را جمع می کنند و پس از شستشو و خشک کردن، دوباره به شما تحویل خواهند داد.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟ امتیاز بدهید!

4.7/5 - (9 امتیاز)

اگر سوالی در این رابطه یا نظری دارید حتما در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.
کارشناسان سایت پاسخگو خواهند بود

0 0 رای ها
امتیاز شما به این مطلب
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
از طریق وب‌سایت ما به‌سادگی خدمات موردنیاز خود را رزرو نمایید
سفارش تلفنی
0
فکر شما را دوست دارم ، لطفا نظر دهیدx
پیمایش به بالا