رفوگری فرش

یکی از خدمات ما تعمیرات و رفوی فرش دستباف و ماشینی در محل در سراسر تهران است. کارشناسان ما با آگاهی از نیاز به تعمیر عملی فرش ، سعی می کنند ضمن رضایت مشتریان خود ، موقعیت خود را به عنوان بهترین ارائه دهنده خدمات نوسازی فرش در تهران با بیش از دو دهه تجربه در این زمینه حفظ کنند.

یکی از مشکلات و دغدغه های خانم های عزیز در مورد زیبایی و ظاهر خانه ، نگهداری فرش های نفیس و گران قیمت آنها از آسیب هایی است که ممکن است ایجاد گردد.
اضطراب و ترس هایی که باعث مراقبت بیش از حد از فرش ها می شود تا خراب نشوند و دوام بیاورند که همین مورد نیز مشکلات زیادی را به همراه دارد.
به عنوان مثال جمع کردن فرش های منزل وقتی که از آنها استفاده نمی کنید یا میهمان ندارید و قرار دادن آنها در محلی امن خود یکی از مشکلات اساسی است.
قالیشویی بنفشه تهران در تلاش است نگرانی های شما را برطرف کرده و به شما کمک کند تا بتوانید به راحتی از مبلمان منزل خود ، به ویژه فرش های نفیستان استفاده کنید. ما طیف کاملی از خدمات مانند شستشوی فرش و مبل در تهران و تعمیر فرش را ارائه می دهیم.

? فیلم آموزش 0 تا 100 از بین بردن رنگ فرش ” کاملا عملی”

از بین بردن رنگ دادگی فرش و لکه برداری انواع فرش ماشینی و فرش دستباف با حضورخانم پاشایی در بخش هنری برنامه به خانه بر می گردیم از شبکه پنج سیما ساده ترین راه از بین بردن رنگ دادگی فرش   امروز ما با شما عزیزان هستیم تا با هم دلایل رنگ دادن فرش و …

? فیلم آموزش 0 تا 100 از بین بردن رنگ فرش ” کاملا عملی” ادامه مطلب »

از بین بردن رنگ دادگی فرش

بررسی نحوه رنگ برداری فرش در اسلامشهر

بررسی نحوه رنگ برداری فرش در اسلامشهر: رنگ برداری فرش در اسلامشهر، از انواع رنگ برداری است که باعث جدا شدن ذرات رنگ دانه از الیاف فرش می شود. در رنگ برداری اغلب از رنگ های طبیعی برای ترمیم فرش استفاده می شود که حلال آن آب است. هنگامی که فرش ها در معرض رطوبت …

بررسی نحوه رنگ برداری فرش در اسلامشهر ادامه مطلب »

احیا سازی فرش با رنگ برداری
سفارش تلفنی
اسکرول به بالا