قالیشویی بنفشه در تمام ایام تعطیلات نوروز، آماده ارائه خدمات به همشریان گرامی می باشد.

قیمت خدمات قالیشویی بنفشه در سال 1402

بدون شک برای انجام خدمات قالیشویی مورد نظرتان با قمیت‌های مختلفی رو به رو می‌شوید! اما کدام شرکت را باید انتخاب کنید؟ قیمت قالیشویی مصوب در سال 1402 چگونه است؟

پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این مطلب همراه قالیشویی آنلاین بنفشه باشید؛ چرا که نه تنها پاسخ این سوالات را دریافت می‌کنید، بلکه با عوامل تأثیر گذار بر قیمت قالیشویی هم آشنا می‌شوید.

فرش‌ها همواره یکی از جذاب‌ترین بخش‌های هر خانه ای هستند که علاوه بر زیبایی بخشیدن، نیازمند مراقبت و نگهداری هم می‌باشند. از آنجایی که فرش‌ها در معرض آلودگی هستند یکی از مهم‌ترین مراقبت‌هایی که باید از آنها به عمل بیاوریم، نظافت آنها است. به همین سبب است که این روزها، خدمات قالیشویی به عنوان یکی از پرطرفدارترین خدمات منزل شناخته می‌شود.

با کمی جست و جو درباره شرکت‌های ارائه دهنده خدمات قالیشویی متوجه خواهید شد، گزینه‌های زیادی پیش رویتان است. بدون شک یکی از معیارهای انتخاب شما، علاوه بر کیفیت، هزینه‌های انجام خدمات است.

 

Carpet-washing-price

 

قیمت قالیشویی بنفشه در سال 1402

ضمانت خدمات قالیشویی بنفشه

 

ضمانت خدمات قالیشویی بنفشه

قیمت قالیشویی سال 1402

در جدول زیر نرخ قیمت قالیشویی را بر اساس نرخ مصوب اتحادیه قالیشویی برای دو نوع شستشوی عادی و اعلاشویی در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

 

بروزرسانی قیمت ها: 1402/09/30

نوع خدمات شستشوی معمولی (هر متر مربع) اعلا شویی (هر متر مربع)
شستشوی فرش ماشینی-تهران 33 هزار تومان35 هزار تومان
شستشوی انواع موکت و روفرشی 15 هزار تومان
شستشوی انواع موکت پالاز20 هزار تومان
شستشوی انواع پتوی یک نفره هر عدد 90 هزار تومان
شستشوی انواع پتوی دو نفره هر عدد 120 هزار تومان
شستشوی انواع روفرشیهر متر 15 هزار تومان
هزینه حمل و نقل و کاور پلاستیکی120 هزار تومانکلیه فرشها پس از شستشوی دقیق به صورت لول شده با روکش پلاستیکی تحویل شما خواهد گردید

 


شستشو و لکه بری فرش

قیمت قالیشویی تحت تأثیر این 6 مورد است!

نظافت فرش‌ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و زیبایی منزلتان تا حدود زیادی به آن وابسته است. فرش‌ها علاوه بر آنکه سبب درخشیدن محیط می‌شوند، جزو ارزشمندترین بخش‌های هر دکوراسیون خانه ای هم به حساب می‌آیند. به همین سبب پیشنهاد می‌کنیم تحت هر شرایطی برای نضافت فرش‌هایتان ارزش قائل باشید! تنها به جارو کردن و نظافت‌های خانگی اکتفا نکنید؛ چرا که آلودگی‌های غیرقابل دیدن در جسم و جان فرشمان، ممکن است حتی به ضرر سلامت افراد خانه هم تبدیل شود.

البته باید این را در نظر داشته باشیم، شمایی که در حال خواندن این مطلب هستید، جزو آن دسته افرادی هستید که به این موضوع اهمیت می‌دهید و خواهان استفاده از خدمات قالیشویی هستید. در هر صورت پیش از آنکه بخواهیم با قیمت قالیشویی مصوب سال 1402آشنا شویم، بهتر است بدانیم اصلاً قیمت ارائه شده توسط شرکت‌های قالیشویی تحت تأثیر چه عواملی است؟ این عوامل عبارتند از:

1- نوع فرشتان چگونه است؟

بدون شک اولین و مهمترین عاملی که قیمت قالیشویی را تحت تأثیر قرار می‌دهد، نوع و جنس فرشتان است. فرش‌های دستباف با قیمت‌های بیشتری نسبت به انواع ماشینی شست وشو می‌شوند؛ زیرا دارای حساسیت بسیار بیشتری هستند و نوع الیاف و بافت آن‌ها حائز اهمیت است. همچنین این را هم در نظر داشته باشید که نظافت فرش‌ها با تراکم بیشتر، هزینه بیشتری هم براتان در برخواهد داشت.

در این بین فرش‌های ابریشمی و گل ابریشمی جزو حساس ترین‌ها هستند و به دلیل تراکم بالای نخ‌هایشان، نیاز به مهارت در شست و شو و استفاده از مواد شوینده خاص دارند. بنابراین متناسب با نوع فرشتان، تراکم آن و جنس الیاف آن، قیمت قالیشویی متفاوت است.

2- اندازه فرشتان چقدر است؟

دومین مورد که برای تخمین قیمت خدمات قالیشویی باید آن را در نظر بگیرید، اندازه فرش است. جالب است بدانید نرخ قالیشویی‌ها متناسب با هر متر مربع در نظر گرفته می‌شود. واضح است هزینه ی شست و شوی یک فرش 12 متری با اندازه‌های کوچکتر متفاوت است و هزینه بیشتری را برایتان دربردارد.

3- نوع شست و شوی فرشتان چگونه است؟

اگر کمی درباره انجام انواع خدمات قالیشویی اطلاع کسب کنید، متوجه خواهید شد راه‌های زیادی برای شست و شوی فرش‌ها وجود دارد. در واقع هم این شیوه‌های شست و شو متناسب با نوع فرش تعیین می‌شود و هم گاهی ممکن است برای یک نوع فرش، چندین راهکار نظافت وجود داشته باشد.

در این بین ممکن است فرش شما دارای لکه‌هایی باشد و به راحتی نتوان آنها را از بین برد. به عنوان مثال فرض کنید کودکی دارید و رنگ فرشتان هم روشن است! از این رو شست و شوی این فرش نیازمند صرف زمان بیشتر و راهکارها خاصی است. بنابراین این موضوع را هم در نظر داشته باشید که راهکار شست و شو و دارای انواع لک و آلودگی‌ها بودن، بر قیمت قالیشویی مؤثر است.

4- آیا فرشتان نیاز به تعمیر دارد؟

اگر تجربه استفاده از خدمات قالیشویی را دارید، بدون شک می‌دانید شرکت‌های ارائه دهنده این خدمات علاوه بر کارهای نظافت و شست و شو، انواع تعمیرات برای فرش را هم انجام می‌دهند. قالیشویی بنفشه هم از قاعده مستثنی نیست و هر آنچه به آن نیاز دارید را می‌توانید با کیفیت بالا به ما بسپارید. تعمیرات فرش‌ها دارای انواع مختلفی است که به عنوان اشاره ای کوتاه به برخی از آنها می‌توان مواردی مانند پرزگیری فرش، ریشه زنی فرش، چرم دوزی فرش، ترمیم سوختگی فرش، رفو گری فرش، پرداخت و … را نام برد. در صورتی که فرش شما به هر کدام از این خدمات نیاز داشته باشد، واضح است بر قیمت قالیشویی تأثیر گذار است و هزینه‌هایتان را بیشتر خواهد کرد.

5- هزینه حمل و نقل را از یاد نبرید

برای استفاده از خدمات قالیشویی، دو بار رفت و آمد پیش رو دارید. ابتدا باید فرش به محیط قالیشویی برده شود و پس از آن به خانه تان بازگردانده شود. برخی از قالیشویی‌ها هزینه ای برای رفت و آمد در نظر نمی‌گیرند و برخی دیگر هم این هزینه را به خدماتشان اضافه می‌کنند. در هر صورت پیشنهاد می‌کنیم حتماً درباره هزینه حمل و نقل از شرکت قالیشویی انتخابی تان سؤال بپرسید چون یکی از عوامل تاثیر گذار بر قیمت قالیشویی می باشد.

6- آیا قالیشویی را در محل انجام می‌دهید؟

یکی از راهکارهای استفاده از خدمات قالیشویی انجام قالیشویی در محل است. این شیوه این روزها طرفداران بسیاری دارد. اگر شما هم از این شیوه ارائه خدمات راضی هستید، باید این را در نظر داشته باشید که انجام خدمات قالیشویی در محل، هزینه بیشتری از شیوه معمولی دارد و قیمت قالیشویی برای شما بالاتر خواهد رفت. با این وجود پیشنهاد می‌کنیم برای شست و شوی موکت‌ها، از این شیوه استفاده کنید.


و در نهایت …

در جدول ابتدای مطلب با قیمت قالیشویی مصوب سال 1402 آشنا شدید. این نکته را در نظر داشته باشید که برای استفاده از خدمات قالیشویی نباید به نرخ‌های بالا تکیه کرد؛ چرا که تمامی عواملی که در بالا ذکر کردیم بر قیمت نهایی قالیشویی تأثیر گذار است.

برای آنکه از انجام خدماتتان مطمئن باشید، تنها کاری که باید انجام دهید اعتماد به شرکتی که علاوه بر تأمین کیفیت در انجام خدمات، هزینه‌های مقرون به صرفه هم داشته باشد. بدین منظور قالیشویی بنفشه در تمامی زمینه‌ها شستشوی فرش و انواع خدمات قالیشویی با تضمین قیمت مناسب و کیفیت بالا، آماده خدمت رسانی به شما است.

سفارش تلفنی
Scroll to Top