الان تماس بگیرید!

جهت سفارش تلفنی کافیست دکمه را لمس کنید.

قالیشویی‌ها و خدماتی که ارائه می‌دهند، از زمان‌های دور محبوب مردم بوده‌اند. با گذشت زمان شیوه شستشو و ارائه خدمات متفاوت شده‌است و برای پیدا کردن یک قالیشویی معتبر و با تجربه، تنها صرف چند دقیقه زمان کافی است. این روزها با کمی جست و جوی کوچک، لیست بلند بالایی از قالیشویی‌های آنلاین به چشمتان می‌خورد. اما کدام را انتخاب کنیم؟ در قدم اول باید بهترین قالیشویی را در محدوده سکونت خودتان پیدا کنید. اگر ساکن پرند تهران هستید، جای درستی را برای مطالعه انتخاب کرده‌اید! با ما برای آشنایی با قالیشویی در پرند همراه باشید.

 

خدمات قالیشویی در پرند

پیش از آنکه با یک قالیشویی خوب در پرند آشنا شوید، بهتر است از خدماتی که ارائه می‌شود، اطلاعاتی داشته باشید. به طور کلی خدمات قالیشویی‌ها در دسته‌ها زیر خلاصه می‌شود:

قالیشویی خوب در پرند

شستشوی فرش ماشینی در پرند

فرش‌های ماشینی با توجه به قیمت مناسب تری که نسبت به انواع دستباف دارند، بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفته‌اند . در گذشته‌ها، تفاوت فرش ماشینی با فرش دستی بسیار زیاد بود؛ اما با مرور زمان این فرش‌ها بسیار به هم شبیه شده‌اند و تنوع بسیار بالایی دارند.

در هر صورت فرش‌های ماشینی شیوه شستشوی خاص خودشان را دارند و تجهیزات دستگاه‌های آنان، با فرش‌های دستباف کاملا متفاوت است.

انتخاب قالیشویی خوب در پرند این امکان را به شما می‌دهد، تا شستشو،  متناسب با فرشتان انجام بگیرد و کیفیت خود را از هر لحاظ حفظ کند.

استفاده از خدمات قالیشویی‌های معتبر، عمر فرش را بیشتر می‌کند و نتیجه نظافت را برای شما تضمین می‌کند.

شستشوی فرش دستباف در پرند

از مهمترین خدمات قالیشویی‌ بنفشه، شستشوی فرش دستباف است.

فرش‌های دستباف یکی از ارزشمند‌ترین وسایل هر خانه ای هستند و اعتباری برای ایرانیان به حساب می‌آیند.

فرش‌های دستباف در انواع مختلفی مانند ابریشمی، کرک ابریشمی و …. تولید می‌شوند که هر کدام نیازمند روش خاص شستشوی خود می‌باشد.

استفاده از فرش‌های دستی در هر بخش خانه، رنگ و بوی خاصی به آن می‌بخشد.

بزرگترین تفاوت این فرش‌ها با فرش ماشینی، علاوه بر کیفیت و قیمت، حساسیت آنها است. فرش‌های دستباف بسیار ظریف و حساس هستند؛ به طوری که نوع شستشوی آنها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و الیاف آنها ممکن است به ساده‌ترین مواد شیمیایی هم واکنش نشان دهند.

از این رو اگر ساکن پرند هستید و نیاز به خدمات شستشوی فرش دستی دارید، پیشنهاد می‌کنیم حتما از خدمات قالیشویی بنفشه در پرند استفاده کنید.

لکه برداری و رنگ برداری فرش‌های مختلف

بخش دیگری از خدمات قالیشویی‌ بنفشه به لکه برداری و رنگ برداری ختم می‌شود.

از آنجایی که فرش‌ها، یکی از پراستفاده‌ترین وسایل هر خانه ی هستند، احتمال ریختن مواد چسبنده، قیر، چسب، رنگ‌های شیمیایی و جوهری بسیار زیاد است. اگر با چنین مشکلی مواجه شدید، لکه برداری آن را به قالیشویی‌ بنفشه بسپارید، چرا که با تجربه و دانشی که دارد، مواد شوینده مخصوص را به کار می‌گیرد و هیچگونه آسیبی به فرشتان وارد نمی‌شود.

برخی از مواد شوینده ای که برای لکه برداری و رنگ برداری در قالیشویی در پرند مورد استفاده قرار می‌گیرد، گل سرشوی، چوبک، هیدرو، جوش شیرین و سود هستند. خوب است بدانید لکه برداری و رنگ برداری یکی از حساس‌ترین خدماتی است که در قالیشویی‌ها ارائه می‌شود؛ به طوری که کوچکترین خطا، فرش را با خسارت‌هایی جدی مواجه می‌کند!

موگیری انواع فرش

هنگامی که فرش شما تولید می‌شود، آخرین کاری که روی آن انجام می‌شود، مو‌گیری است.

مو‌گیری به معنای صاف کردن پرزها و در واقع هم قد کردن آنها با یکدیگر است. مو‌گیری یکی از خدماتی است که در  قالیشویی خوب بنفشه در پرند ارائه می‌شود.

اگر تا به حال از مو‌گیری استفاده نکرده‌اید، آن را پیشنهاد می‌کنم؛ چرا که تفاوت قبل و بعد آن به گونه ای است که گویی روح فرشتان بازگشته است! مو‌گیری به خصوص در فرش‌هایی مانند گبه، بسیار کاربردی و پرطرفدار است.

رفوگری فرش در پرند

وقتی از رفوگری فرش صحبت می‌کنیم، باید بدانید با یکی از تخصصی‌ترین خدمات قالیشویی در پرند رو به رو هستید.

فرش‌ها همواره جایگاه ثابتی دارند و کم پیش می‌آید با خانه ای مواجه شویم که در آن فرش وجود ندارد!

فرقی نمی‌کند آن فرش، زیر پایتان باشد و یا از آن برای تزیین روی دیوار استفاده کنید. در هر صورت فرش‌ها هر چند وقت نیاز به ترمیم دارند که به خدمات قالیشویی‌ها مرتبط می‌شود. رفوی جزو آن دسته از خدماتی است که باید حتما به متخصصش سپرد. قالیشویی بنفشه با سالها تجربه در زمینه رفو یکی از بهترین گزینه ها برای انجام رفو و ترمم فرش منزل شماست.

مبل شویی در پرند

مبل شویی یکی دیگر از بهترین خدماتی است که قالیشویی‌ بنفشه ارائه می‌دهد.

مبل‌ها انواع مختلفی دارند و نظافت اصولی و اساسی آنها در حیطه تخصصی قالیشویی‌ها قرار می‌گیرد. معمولا این روزها برای نظافت آنها از خدمات مبل شویی در منزل استفاده می‌شود. یعنی متخصص با تمام مواد و دستگاه‌های مورد نیاز به خانه تان می‌آید و اقدام به نظافت مبل‌هایتان می‌کند.

ما در قالیشویی بنفشه آماده ارائه بهترین و کامل ترین خدمات مبل شویی در پرند می باشیم. همین الان تماس بگیرید تا در اسرع وقت پرسنل ما در محل شما حضور پیدا کنند.

 

قالیشویی پرند

قالیشویی در پرند

اگر به دنبال قالیشویی در پرند هستید که تمامی خدمات بالا را به طور کامل برایتان انجام دهد، استفاده از خدمات قالیشویی آنلاین بنفشه را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

ممکن است با خودتان بگویید چرا استفاده از خدمات ما را انتخاب کنید؟ دلایلی که در ادامه ذکر می‌کنیم، کمک زیادی به انتخابتان می‌کند.

متخصصین متعهد، در مجموعه ما هستند

انتخاب بنفشه به عنوان قالیشویی در پرند این امکان را به شما می‌دهد تا انجام خدمات را به کسانی واگذار کنید که در کنار تخصص، تجربه در بهترین روش‌های شستشو هم دارند. مهمترین دلیل انتخاب یک قالیشویی، سلامت فرش‌ها پس از نظافت است.

دانش و تخصص مجموعه قالیشویی بنفشه، این اطمینان خاطر را برایتان به وجود می‌آورد.

 

مواد شوینده، امتحان خود را پس داده‌اند

یکی از مهمترین نکات در شستشوی فرش‌ها، نوع موادی است که برای نظافت آنها به کار می‌رود. علاوه بر نوع آنها  غلظت و مقدار هر کدام هم از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

انتخاب درست مواد شوینده، به سلامت و نظافت اصولی فرش شما کمک زیادی می‌کند. متخصصین با تجربه قالیشویی بنفشه، متناسب با روش‌های سنتی و جدید و نوع فرشتان، بهترین مواد شوینده را جهت استفاده می‌کنند. در این صورت بازهم سلامت فرش شما تضمین می‌شود.

در تمام مراحل شستشو در کنار فرشتان هستیم

فرش شما چه از نوع دستباف و چه از نوع ماشینی باشد، در هر صورت برای شستشوی آن، چندین مرحله باید طی شود.

در تمامی مراحل روند شستشو زیر نظر متخصصان است و هر لحظه همراه آن هستیم. در صورت وجود هرگونه نارضایتی از طرف شما، از طریق قالیشویی بنفشه قابل پیگیری و حل است.

شماره قالیشویی در پرند

و در نهایت، ثبت سفارش بسیار آسان است. تنها کافی است وارد وب سایت ما شوید و سفارشتان را به صورت آنلاین ثبت کنید. در غیر این صورت می‌توانید، از شماره‌های قالیشویی بنفشه به عنوان شماره قالیشویی در پرند استفاده کنید.

جهت سفارش قالیشویی و مبل شویی با این شماره تماس بگیرید: 56953008-021

 

 💡  قالیشویی آنلاین بنفشه دارای سرویس ویژه برای تمامی نقاط شهر پرند از جمله فازهای صفر، فازیک، فاز دو، فاز سه، فاز چهار، فاز پنچ و  فاز شش می باشد. در هر نقطه از شهر پرند که ساکن هستید به راحتی و فقط با یک تماس خدمات قالیشویی و مبل شویی در پرند را دریافت خواهید کرد.

——————————————————————–

برای یکبار هم که شده یک شستشوی عالی را در فرشهای منزلتان تجربه کنید!

 

قیمت قالیشویی در پرند

قیمت قالیشویی و خدمات جانبی قالیشویی در پرند

نوع خدمات قالیشوییشستشوی معمولی فرش (هر متر مربع)اعلا شویی فرش(هر متر مربع)
قیمت شستشوی فرش ماشینی9/000 تومان10/000 تومان
قیمت شستشوی فرش فانتزی9/000 تومان10/000 تومان
قیمت شستشوی فرش دستباف20/000 الی 30/000 تومان با توجه به نوع فرش
قیمت شستشوی فرش بلژیکی11/000 تومان
قیمت شستشوی فرش دستباف گل ابریشم40/000 الی 50/000 تومان با توجه به نوع فرش
قیمت شستشوی موکت5/000 الی 6/000 تومان
قیمت شستشوی روفرشی5/000 تومان
قیمت شستشوی پتو( هر تخته)20/000 تومان
هزینه حمل و نقل مبلغ 30/000 تومان می باشد.

کلیه فرشها پس از شستشوی دقیق به صورت لول شده با روکش پلاستیکی تحویل شما خواهد گردید

شستشو با شامپو لک بر و نانو طبق توافق مشتری و قالیشویی بنفشه انجام خواهد گرفت

قیمت خدمات جانبی قالیشویی بنفشه در پرند

نوع خدماتقیمت هر متر مربع (تومان)
ریشه بافی فرش ماشینی (ریشه نخی )
20/000
ریشه بافی فرش ماشینی (ریشه ابریشم)60/000
ریشه بافی فرش دستباف معمولی90/000
ریشه بافی فرش دستباف درجه یک
ریشه بافی فرش دستباف نفیس
120/000
ریشه بافی فرش دستباف نفیس300/000
(ترمیم یا جایگزینی کامل ریشه های پوسیده)
محافظ ریشه دوختنی انواع فرش دستباف وماشینی25/000
جهت محافظت ریشه ها
شیرازه پیچی فرش ماشینی20/000
شیرازه پیچی فرش دستباف معمولی30/000
شیرازه پیچی فرش دستباف درجه یک40/000
پیچیدن پشم به لبه طولی فرش
چرم دوزی انواع فرش دستباف20/000
جهت جلوگیری از لغزندگی فرش و جمع شدن لبه فرشهای ظریف
دو گره انواع فرش دستباف وماشینی20/000
جهت تثبیت بافت در نواحی ریشه و جلوگیری از شکافتن لبه فرش
پرداخت (پرزگیری) انواع فرش دستباف10/000
جهت یکنواخت نمودن و زدودن خرده پشم های زائد
محافظ ریشه توری یا کاور چسبی انواع فرش دستباف وماشینی25/000
جهت محافظت ریشه ها
تحویل فرش ظرف حداکثر 3 روز کاری انجام می گیرد. در مورد فرشهایی که سفارش خدمات جانبی فرش دارند، زمان تحویل پس از بررسی کارشناسی از طرف شرکت اعلام خواهد شد.
4.6/5 - (63 امتیاز)