درخواست خود را همین الان ثبت کنید.

بنفشه بهترین قالیشویی در پرند می باشد که با ارائه خدمات بسیار متنوع و عالی توانسته است رضایت حداکثری شهروندان ساکن شهر پرند را جلب نماید. ارائه خدماتی همچون قالیشویی در پرند، مبل شویی در پرند، رفوگری و رفع رنگ و سوختگی فرش در پرند و … از جمله خدمات قالیشویی بنفشه می باشد که با بهترین کیفیت و قیمتی کاملا رقابتی به شما ساکنان پرند ارائه می کند.

اگر چه شهر پرند دارای قالیشویی های متنوع و زیادی است که هر کدام به نوبه خود خدمات مختلف به ساکنان این شهر ارائه می کنند، اما یافتن یک قالیشویی معتبر و مجاز در پرند که شما با خیال راحت قالی های منزل خود را به آنها بسپارید شاید به کمی دقت بیشتر نیاز داشته باشد.

در ادامه به شما خواهیم گفت که چرا قالیشویی آنلاین بنفشه یکی از بهترین انتخاب های شما برای دریافت خدمات قالیشویی و مبل شویی می باشد و با خیال راحت می توانید به این قالیشویی اطمینان کنید.

امیدواریم تا پایان ما را همراهی کنید و هر گونه سوال یا پیشنهادی داشتید در پایین همین صفحه در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

سفارش آنلاین قالیشویی در پرند تهران

ما برای راحتی شما عزیزان امکان سفارش سریع خدمات قالیشویی و مبل شویی در پرند تهران را در بالای همین صفحه اضافه نموده ایم. با مراجعه به این قسمت و تکمیل فرم مربوطه، همکاران ما بلافاصله با شما تماس خواهند گرفت و هماهنگی های مربوطه را با شما انجام خواهند داد.

قالیشویی پرند همواره با اتکا به نیرو های جوان و پر تلاش سعی نموده است که خدمات خود را در تمام نقاط تهران، از جمله پرند گسترش دهد و در دسترس همه همشهریان عزیز قرار دهد.

قالیشویی بنفشه با بیش از 10 سال تجربه در امر قالیشویی و مبل شویی یکی از بهترین شرکت های قالیشویی پرند تهران میباشد.

ما در قالیشویی بنفشه تمام خدمات خودمان را با ضمانت کتبی ارائه می دهیم. هر گونه خسارت ناشی از پروسه قالیشویی بطور کامل جبران می گردد.

بنفشه عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران و اتحادیه قالیشویی پرند می باشد و تمام خدمات خود را زیر نظر اتحادیه قالیشویی به انجام می رساند. عضویت در اتحادیه قالیشویی باعث شده است که شهروندان گرامی اطمینان بیشتری به قالیشویی بنفشه داشته باشند.

مبل شویی در پرند را فقط با قالیشویی بنفشه تجربه کنید. قالیشویی بنفشه با سالها تجربه در امر خدمات مبل شویی و قالیشویی در خدمت تمامی شهروندان عزیز پرند می باشد.

ما در قالیشویی بنفشه علاوه بر مبل شویی در پرند، خدمات قالیشویی در پرند نیز ارائه می کنیم. برای سفارش تمامی این خدمات می توانید با ما تماس بگیرید.

از آنجایی که مبل شویی کاری زمان بر و حساس است توجه به نحوه کار و قیمت های ارائه شده بسیار حائز اهمیت است.

ما در قالیشویی بنفشه بهترین قیمت مبل شویی در پرند را ارائه می دهیم. کلیه شستشو ها بوسیله دستگاههای مجهز و بروز و با استفاده از شوینده های کاملا مرغوب و مجاز انجام می پذیرد.

قیمت قالیشویی در پرند و خدمات جانبی قالیشویی

نوع خدماتشستشوی معمولی (هر متر مربع)اعلا شویی (دوبار شور)-(هر متر مربع)
قیمت شستشوی فرش ماشینی20/000 تومان22/۰۰۰ تومان
قیمت شستشوی فرش فانتزی20/۰۰۰ تومان
قیمت شستشوی فرش بلژیکی و طرح ابریشم25/۰۰۰ تومان
قیمت شستشوی موکت معمولی 12/۰۰۰ تومان
قیمت شستشوی موکت پالاز 15/۰۰۰ تومان
قیمت شستشوی روفرشی15/۰۰۰ تومان
قیمت شستشوی پتو( هر تخته)50/۰۰۰ تومان یک نفره60/۰۰۰ تومان دو نفره
هزینه حمل و نقل و کاور پلاستیکی 70 هزار تومان

قیمت مبل شویی در پرند

در زیر قیمت انواع مبل شویی در پرند درج گردیده است.

تعداد مبلقیمت (تومان)
مبل ۷ نفره 55۰٫۰۰۰
مبل 8 و ۹ نفره65۰٫۰۰۰
مبل 12 نفره80۰٫۰۰۰
تشک دوبل هر عدد15٫۰۰۰
صندلی ناهار خوری هر عدد 30٫۰۰۰
خوشخواب تک نفره300,۰۰۰
خوشخواب دو نفره400,۰۰۰
لکه برداری و دوبار شستشوبا طوافق طرفین
هزینه سرویس(ایاب و ذهاب) رایگان
مبل شویی پرند

چرا باید قالیشویی خوب بنفشه در پرند را انتخاب کنیم؟

قبل از اینکه سوال قالیشویی خوب در پرند پاسخ بدهیم، بیایید با هم در کلیپ زیر ببینم که قالی های منزل شما با چه دقتی در قالیشویی بنفشه پرند شستشو می گردد.

ما در قالیشویی بنفشه همواره خود را متعهد به ارائه برترین کیفیت در امر قالیشویی نموده ایم. استفاده از نیروهای توانا و متخصص در امر قالیشویی و آشنا با نحوه شستشوی انواع قالی و مبل، استفاده از شوینده های مجاز که هیچگونه آسیبی به قالی های شما نخواهند رساند، در کنار ضمانت کتبی همه فعالیت های قالیشویی از مرحله تحویل و ارسال جهت شستشو تا مرحله تکمیل و تحویل به مشتری.

ویژگی های بنفشه به عنوان بهترین قالیشویی پرند

از قالیشویی محدوده پرند چه انتظاراتی دارید؟

قالیشویی بنفشه پرند امروزه فقط فعالیت قالیشویی انجام نمی دهد، بلکه کلیه کارهای مربوط به خشک شویی مبل و خوشخواب در پرند، رفو و رفع پوشیدگی و پارگی فرش، رنگ برداری و رفع لکه های فرش ریشه زنی و شیرازه دوزی فرش در پرند و بطور کلی کلیه خدمات حوزه فرش بطور کامل انجام می پذیرد.

کلیه این اقدامات توسط نیرو های آموزش دیده و متخصص صورت می پذیرد تا سفارش شما به بهترین کیفیت انجام پذیرد.

ضمانت خدمات قالیشویی در شهر پرند

قالیشویی بنفشه پرند تمامی خدمات خود از جمله قالیشویی و مبل شویی را بطور کامل ضمانت می کند. این ضمانت در فاکتور صادر شده به شما درج گردیده است و قالیشویی بنفشه خود را موظف می داند هر گونه خسارت احتمالی را جبران نمایند. هر چند به لطف الهی تا به امروز هیچگونه آسیبی متوجه سفارشات انجام شده نگردیده است و تمام سفارشات بدون کوچکترین مشکل انجام گرفته است.

ضمانت خدمات قالیشویی بنفشه

قیمت قالیشویی در پرند

معمولا قیمت قالیشویی در پرند یکی از اولین شاخصه ها در انتخاب قالیشویی خوب در پرند است. از قدیم این مثل در بین ما رواج یافته است که هیچ ارزانی بی دلیل نیست و معمولا ارزانی ها دلیل بی کیفیت بودن کار است. 

ما در قالیشویی بنفشه پرند ثابت کرده ایم که این مثل همیشه درست نیست. می شود خدمات خود را با کمترین قیمت و بهترین کیفیت نیز ارائه داد. قالیشویی بنفشه بر این اصل تکیه دارد که تمام شهروندان چه کسانی که تمکّن مالی کافی دارند و چه کسانی که از نظر مالی ممکن است امکان استفاده از خدمات قالیشویی را نداشته باشند، بتوانند قالی و فرش های منزل خود را جهت شستشو به قالیشویی بسپارند. سود ما از میزان بالای سفارشات تامین می گردد.

در ابتدای همین صفحه قیمت خدمات قالیشویی درپرند و همچنین خدمات جانبی قالیشویی درپرند به همراه قیمت هر کدام آورده شده است. با یک مقایسه ساده خواهید فهمید که قیمت قالیشویی بنفشه در پرند واقعا عالی و به صرفه است. با تمام هزینه هایی که بر ما تحمیل می گردد و افزایش روزافزون قیمت مواد شوینده و نیروی کار، ما هیچگونه افزایشی در قیمتهای مصوب سال 1400 خود نداشته ایم و همچنان با همان کیفیت بالا خدمات خود را ارائه می دهیم.

اتحادیه قالیشویی پرند نظارت دائمی بر روند فعالیت ما و همچنین قیمت قالیشویی در پرند دارد و قالیشویی بنفشه همواره از واحد هایی بوده است که مورد تقدیر این اتحادیه واقع شده است.

قالیشویی خوب در پرند

شماره تلفن قالیشویی در پرند

شما همشهریان عزیزی که به دنبال سفارش خدمات قالیشویی در پرند تهران هستید، می توانید همین الان با شماره قالیشویی ۵۶۹۵۳۰۰8 – 021  که در بالای این صفحه نیز درج گردیده است تماس بگیرید. پس از تماس با شماره قالیشویی در پرند، کارشناسان ما در اسرع وقت در محل شما حاضر می گردند و اقدام به انتقال فرش ها جهت شستشو خواهند نمود.

اگر به هر دلیل از جمله اشغال بودن خط به دلیل تعداد بالای سفارش موفق با تماس با شماره قالیشویی در پرند نشدید می توانید با هر کدام از شماره های موجود در سایت تماس گرفته و سفارش قالیشویی خود را ثبت نمایید.

علاوه بر سفارش از طریق شماره قالیشویی، ما امکان سفارش آنلاین از طریق تکمیل فرم درخواست را نیز فراهم کرده ایم تا بدون کوچکترین هزینه اعلام درخواست نمایید. بدین منظورکافیست در بالا همین صفحه فرم مربوط به سفارش سریع قالیشویی و دیگر خدمات قالیشویی پرند را تکمیل کنید تا ما با شما تماس بگریم و هماهنگی های لازم را انجام دهیم. همین فرم با جزئیات بیشتر که امکان تعیین ساعت  و تاریخ حضور همکاران ما را نیز دارد در صفحه ثبت سفارش آنلاین قالیشویی موجود می باشد.

چگونه به قالیشویی مجاز در پرند اعتماد کنیم؟

اعتماد کردن به قالیشویی پرند کار آسانی نیست. امروزه ده ها شرکت با عنوان قالیشویی فعالیت می کنند که هیچگونه تعهدی در قبال خدمات خود ندارند و در بسیاری از مواقع باعث ایجاد خسارت های جبران ناپذیر برای مشتری می شوند. 

اینگونه قالیشویی ها معمولا با قیمت های بسیار پایین مشتری خود را به دام می اندازند و مشتری بی خبر از همه جا به هوای اینکه با قیمت پایینتری قالی های خود را خواهد شست به آنها اعتماد کرده و فرش ها را در اختیار این قالیشویی های غیرمجاز قرار می دهد. اما در اکثر موارد استفاده از مواد شوینده نامرغوب و کیفیت پایین شستشو باعث می شود که آسیب هایی به فرش وارد گردد که با صد ها هزار تومان قابل جبران نخواهد بود.

توصیه ما به همه شما شهروندان عزیز این هست که گول تبلیغات زیاد و هزینه پایین را نخورید  و برای حفظ سلامت قالی های خود فقط به قالیشویی مجاز در پرند که به تایید اتحادیه قالیشویی تهران رسیده اند اعتماد کنید.

ما در قالیشویی بنفشه پرند با صرف هزینه های سالیانه بالا و کسب مجوز ار اتحادیه قالیشویی تهران خود را موظف به پاسخگویی به مشتری می دانیم. برای اعتماد به قالیشویی بنفشه کافیست وارد سایت اتحادیه قالیشویی تهران شده و نام بنفشه را جستجو کنید. خواهید دید که قالیشویی بنفشه جزو قالیشویی های مجاز این اتحادیه می باشد و شما به راحتی می توانید هرگونه شکایت یا موارد دیگر خود را از طریق اتحادیه پیگیری کنید.

تایید اتحادیه قالیشویی تهران-min

* تصویر بالا به درستی نشان می دهد که اگر به دنبال قالیشویی پرند و قالیشویی مجاز در پرند هستید می توانید به قالیشویی بنفشه اعتماد کنید و از خدمات بسیار عالی این قالیشویی بهره مند گردید.

خدمات مبل شویی در منزل پرند

همانطور که گفتیم مبل شویی یک کار تخصصی است، در صورتی که در منزل بدون تخصص اقدام به شستشوی مبل کنید شاید به دلیل عدم انتخاب شوینده متناسب با جنس مبل باعث آسیب رسیدن به مبل تان شوید.

اگر به هر دلیلی خواستید خودتان در منزل اقدام به مبل شویی نمایید، برای تهیه بهترین مواد شستشوی مبل، حتما مقاله زیر را مطالعه کنید:

10 ماده ⚡️شگفت انگیز⚡️ طبیعی برای مبل شویی در منزل

 • توصیه ما همواره این است که با توجه به قیمت بالای مبل ریسک مبل شویی در منزل را برای خود کمتر کنید و این کار را به تکنیسین های مجرب ما در قالیشویی بنفشه بسپارید.

کافیست همین الان با شماره زیر تماس بگیرید تا بصورت کاملا رایگان مشاوره مبل شویی در پرند را دریافت کنید.

مبل شویی در منزل پرند

مبل شویی در پرند

نمونه کار های قبل و بعد مبل شویی در پرند

در زیر تعدادی از نمونه کارهای مبل شویی بنفشه را مشاهده می نمایید. جهت مشاهده تصویر در ابعاد بزرگتر بر روی تصویر کلیک کنید.

همانطور که می بینید کیفیت مبل شویی در پرند بسیار بالاست و تلاش می کنیم که رضایت 100% مشتریان را جلب نماییم.

چرا بنفشه انتخاب شما برای مبل شویی در پرند است؟

نکاتی درباره مبل شویی پرند

 • گرد گیری مبلمان

گرد و غباری که روی مبل می نشیند باعث پوسیدگی سطح مبل می شود. برای جلوگیری از پوسیدگی مبلمان خود، مبل های خود را مرتب تمیز کنید. اگر مدام پاک کنید، این گرد و غبار به مبل نفوذ نمی کند، حتی اگر قصد داشته باشید. برای مدتی به هر دلیلی مانند مسافرت و … از مبلمان استفاده نکنید حتما روی مبل را بپوشانید تا کثیف و پوسیده نشود اگر خرید و استفاده از روکش در دسترس شما نیست می توانید از یک حوله برای پوشاندن روی مبل کمک بگیرید. این کار هزینه های سالیانه مبل شویی شما را بسیار کاهش خواهد داد.

 • لکه بری مبل  

ممکن است بخواهید از برس های سیمی یا حتی مواد شوینده قوی برای از بین بردن لکه هایی که روی مبل شما ایجاد شده است استفاده کنید. این روش ها روش های خوبی برای لکه بری نیستند و بهترین راه استفاده از دستگاه مبل شویی است.

 • مبل شویی و خشک کردن مبل ها در پرند

پس از شستشوی مبل، سطح و پارچه آن با  دستگاه مبل شویی خشک می شود. دستگاه خشک شویی مبل  دارای جاروبرقی و مخزن آب و کف کثیف می باشد، که در هنگام مکش کف و آب کثیف را به مخزن مخصوص منتقل میکند. مهمترین عامل در این کار فردی خاص و با تجربه است که با دستگاه شستشوی مبل خانگی کار می کند تا بتواند مقدار قابل توجهی آب از مبل مکیده و مبل شما را تقریباً خشک تحویل دهد.
 • مبل شویی و خشک کردن مبل ها در پرند

پس از شستشوی مبل، سطح و پارچه آن با  دستگاه مبل شویی خشک می شود. دستگاه خشک شویی مبل  دارای جاروبرقی و مخزن آب و کف کثیف می باشد، که در هنگام مکش کف و آب کثیف را به مخزن مخصوص منتقل میکند. مهمترین عامل در این کار فردی خاص و با تجربه است که با دستگاه شستشوی مبل خانگی کار می کند تا بتواند مقدار قابل توجهی آب از مبل مکیده و مبل شما را تقریباً خشک تحویل دهد.

سوالات متداول قالیشویی معتبر در پرند

قالیشویی بنفشه با بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت در امرقالیشویی و مبل شویی عضو رسمی اتحادیه قالی شویی پرند می باشد.
قالیشویی بنفشه پرند همواره بهترین خدمات را برای شما به همراه ضمانت کتبی کیفیت کار و جبران کلیه خسارت احتمالی ارائه می دهد. برای اطمینان خاطر می توانید نام بنفشه را در اتحادیه قالیشویی تهران استعلام کنید.

قالیشویی آنلاین بنفشه همواره تلاش کرده است که بهترین خدمات قالیشویی پرند را برای شما همشهریان عزیز ارائه کند. کلیه این خدمات با قیمتی بسیار مناسب و کاملا رقابتی با سایر شرکتهای قالیشویی می باشد.
هیچ هزینه دیگری علاوه بر قیمتهای درج شده از مشتری دریافت نمی گردد.
کافیست قیمتهای درج شده در سایت را با قیمت دیگر قالیشویی ها در پرند مقایسه کنید تا به صدق گفته ما پی ببرید.

مهمترین خدمات قالیشویی بنفشه عبارتند از

 • خدمات قالیشویی انواع فرشهای ماشینی، دستباف، ابریشم و فانتزی
 • خدمات مبل شویی در پرند
 • خدمات شستشوی موکت و پتو در پرند
 • خدمات رفوگری و رفع عیب فرش- لکه برداری و رنگ برداری فرش

جهت دریافت کلیه خدمات قالیشویی بنفشه در پرند کافیست با تلفنهای قالیشویی پرند از طریق شماره زیر تماس بگیرید تا همکاران ما در کمترین زمان در محل شما حاضر گردند.
شماره قالیشویی در پرند: ۰۲۱۵۶۹۵۳۰۰۸
و یا از طریق صفحه سفارش آنلاین اقدم به سفارش خدمات قالی شویی و مبل شوی در پرند نمایید.

با دوستانتان به اشتراک بگذارید!
به این مطلب امتیاز بدهید!
4.4/5 - (73 امتیاز)

22 دیدگاه دربارهٔ «قالیشویی پرند – قالیشویی مجاز در پرند | 56953008(021)»

 1. من به شدت از خدمات قالیشویی در پرند راضی هستم. این قالیشویی با داشتن تجهیزات حرفه ای و تیم کاری مجرب، بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهد. علاوه بر این، قیمت های آنها نیز بسیار مناسب و رقابتی است. من به دوستانم نیز این مرکز را توصیه می کنم. با تشکر از قالیشویی بنفشه در پرند برای خدمات عالی شان.

  1. قالیشویی بنفشه

   سلام، با تشکر از نظر خوب شما درباره خدمات قالیشویی بنفشه در پرند. خوشحالیم که تجربه مثبتی از خدمات این قالیشویی داشتید و از با کیفیت بودن تجهیزات و تیم کاری مجرب ما راضی بودید. همچنین، از قیمت مناسب و رقابتی ما نیز ابراز رضایت کردید. توصیه شما به دوستان نیز نشان از رضایت شما از خدمات این قالیشویی است. امیدواریم که در آینده نیز از خدمات عالی قالیشویی بنفشه استفاده کنید. با تشکر از شما برای به اشتراک گذاشتن تجربه خود.

 2. سکینه سهرابی

  سلام. من از خدمات مبل شویی در منزل پرند قالیشویی بنفشه استفاده کردم. در یک کلام میتونم بگم کارشون خیلی عالی و مورد رضایت بود. حتما توصیه می کنم. همینجا از پرسنل خوب و زحمکتش قالیشویی بنفشه صمیمانه تشکر می کنم. خدا قوت

  1. قالیشویی بنفشه

   درود بر شما و سپاس از همراهی و ارسال نظر شما. قالیشویی بنفشه همواره در خدمت شما بزرگواران می باشد.

 3. ساجده لریانی

  من ساکن پرند هستم و یکی از فرشهای دستبافتی که دارم روش بستنی کاکائو ریخته و رنگ کاکائو گرفته. ترسیدم دست بزنم و رنگش بهم بریزه. آیا شما میتونید فرش دستباف رو هم تمیز کنید؟
  میتونم سوالم رو تلفنی هم بپرسم؟

  1. قالیشویی بنفشه

   درود بر شما. بله یکی از فعالیتهای تخصصی قالیشویی بنفشه در شهر پرند رفع لکه انواع فرش و از جمله فرش دستباف می باشد. بهترین کار ممکن این بوده که کاری با فرش نداشته باشید و هر چه سریعتر از طریق شماره ۵۶۹۵۳۰۰۷-۰۲۱ با همکاران ما تماس بگیرید تا در سریعترین زمان اقدام به پاکسازی لکه فرش دستباف شما نمایند.
   قالیشویی بنفشه را همواره همراه خودتان بدانید.

 4. محمد قنبری

  با سلام خدمت کاربران عزیز و عوامل قالیشویی بنفشه.. واقعا راضی بودم دوروز پیش فرشمو بهشون دادم یه سری خدمات هم داشت واقعا کارشون حرف نداشت چه از نظر شستشو چه از نظر اون خدماتی که فرش م داشت من یسری به یجای دیگه داده بودم اسم هم نمی‌برم خیلی هم اشناس اصن افتضاح فرش رو پاره کرده بودن …مجبور شدم فرش م رو عوض کنم …. ولی خدایی اولین بارم بود فرش به قالیشویی بنفشه دادم فوق‌العاده بودن چه کارشون چه عواملشون که واقعا خوش برخورد بود بودن…

  1. قالیشویی بنفشه

   با سلام خدمت شما
   خیلی خوشحالیم که از خدمات ما در قالیشویی بنفشه رضایت کامل دارید. اعتماد شما تنها سرمایه ماست

  1. قالیشویی بنفشه

   بسیار خوشحالیم که از خدمات قالیشویی بنفشه پرند رضایت داشتید. امیدواریم که مجددا شما رو ملاقات کنیم

 5. سمانه جنتی راد

  قالیشویی بنفشه در پرند واقعا کارش عالیه
  خواستم همینجا از عوامل قالیشویی بنفشه تشکر کنم. فرشهام واقعا تمیز شده قیمتشون هم خیلی خوب بود من از چند جا پرسیدم و قالیشویی بنفشه کمترین قیمت رو داشت
  براشون آرزوی موفقیت می کنم

  1. قالیشویی بنفشه

   درود بر شما. خوشحالیم که از خدمات قالیشویی بنفشه رضایت کامل رو دارید.

 6. من روز هشتم فروردین فرشهامو دادم قالیشویی بنفشه، سه روزه تحویل دادن و خیلی هم تمیز شده بود. خیلی هم برخوردشون خوب بود. ممنونم از زحمات پرسنل محترم این قالیشویی.

 7. سلام
  یه فرش 6 متری دارم که دیروز شستم اما الان که خشک شده رنگ خودش و ریشه هاش کاملا زرد شده

  چیکر کنم به نظرتون تا درست بشه؟

  1. قالیشویی بنفشه

   باسلام و تشکر از پیام شما
   لطفا سوالاتتون رو داخل قسمت پرسش و پاسخ مطرح کنید.

   درباره سوال شما در این مطلب بطور کامل صحبت شده: ? دلیل اصلی زرد شدن فرش بعد از شستن و نحوه رفع زردی فرش!?

   اگر به نتیجه نرسیدید با کارشناسان ما در قالیشویی بنفشه تماس بگیرید تا بطور کامل شما رو راهنمایی کنند.
   موفق باشید.

 8. قالیشویی بنفشه

  درود بر شما و تشکر از همراهی خوب شما خواهر گرامی با قالیشویی آنلاین بنفشه.
  امیدواریم که مثل همیشه بتوانیم رضایت کامل شما عزیزان را جلب کنیم.

 9. یگانه اسدی

  خواستم همینجا از قالیشویی بنفشه تشکر کنم
  کارتون واقعا عالیه
  فرشها رو خیلی تمیز شسته بودید. ممنون از تعهد و کار خوبتون
  مشتری دائمی شما هستم 🙂

 10. من هفته پیش فرشهای خونه رو به قالیشویی بنفشه پرند دادم
  واقعا شستشوی عالی ای داشتن
  خیلی ازشون ممنونم
  میخوام مبلهای خونه رو هم بدم به قالیشویی بنفشه
  خواستم همینجا ازشون تشکر کنم
  قیمتهای بنفشه نسبت به بقیه قالیشویی ها واقعا عالیه
  بازم ممنون

  1. قالیشویی بنفشه

   درود بر شما
   خوشحالیم که از خدمات قالیشویی آنلاین بنفشه رضایت کامل رو دارید. امیدواریم که در ارائه خدمات هر چه بهتر به شما عزیزان موفق تر از قبل باشیم
   جهت دریافت خدمات مبل شویی در منزل هم بوسیله شماره 55866066 با همکاران ما تماس بگیرید.
   در سریعترین زمان ممکن در محل شما حاضر خواهند شد.
   موفق باشید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش تلفنی
Scroll to Top