قالیشویی و مبل شویی بنفشه در پرند | تلفن :۵۵۸۶۶۰۶۶

قالیشویی در پرند
ضمانت خدمات قالیشویی بنفشه

عناوین اصلی این مطلب:

قالیشویی‌ها و خدماتی که ارائه می‌دهند، از زمان‌های دور محبوب مردم بوده‌اند. با گذشت زمان شیوه شستشو و ارائه خدمات متفاوت شده‌است و برای پیدا کردن یک قالیشویی معتبر و با تجربه، تنها صرف چند دقیقه زمان کافی است. این روزها با کمی جست و جوی کوچک، لیست بلند بالایی از قالیشویی‌های آنلاین به چشمتان می‌خورد. اما کدام را انتخاب کنیم؟ در قدم اول باید بهترین قالیشویی را در محدوده سکونت خودتان پیدا کنید. اگر ساکن پرند تهران هستید، جای درستی را برای مطالعه انتخاب کرده‌اید! با ما برای آشنایی با قالیشویی در پرند همراه باشید.

 

خدمات قالیشویی در پرند

پیش از آنکه با یک قالیشویی خوب در پرند آشنا شوید، بهتر است از خدماتی که ارائه می‌شود، اطلاعاتی داشته باشید. به طور کلی خدمات قالیشویی‌ها در دسته‌ها زیر خلاصه می‌شود:

قالیشویی خوب در پرند

شستشوی فرش ماشینی در پرند

فرش‌های ماشینی با توجه به قیمت مناسب تری که نسبت به انواع دستباف دارند، بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفته‌اند . در گذشته‌ها، تفاوت فرش ماشینی با فرش دستی بسیار زیاد بود؛ اما با مرور زمان این فرش‌ها بسیار به هم شبیه شده‌اند و تنوع بسیار بالایی دارند.

در هر صورت فرش‌های ماشینی شیوه شستشوی خاص خودشان را دارند و تجهیزات دستگاه‌های آنان، با فرش‌های دستباف کاملا متفاوت است.

انتخاب قالیشویی خوب در پرند این امکان را به شما می‌دهد، تا شستشو،  متناسب با فرشتان انجام بگیرد و کیفیت خود را از هر لحاظ حفظ کند.

استفاده از خدمات قالیشویی‌های معتبر، عمر فرش را بیشتر می‌کند و نتیجه نظافت را برای شما تضمین می‌کند.

شستشوی فرش دستباف در پرند

از مهمترین خدمات قالیشویی‌ بنفشه، شستشوی فرش دستباف است.

فرش‌های دستباف یکی از ارزشمند‌ترین وسایل هر خانه ای هستند و اعتباری برای ایرانیان به حساب می‌آیند.

فرش‌های دستباف در انواع مختلفی مانند ابریشمی، کرک ابریشمی و …. تولید می‌شوند که هر کدام نیازمند روش خاص شستشوی خود می‌باشد.

استفاده از فرش‌های دستی در هر بخش خانه، رنگ و بوی خاصی به آن می‌بخشد.

بزرگترین تفاوت این فرش‌ها با فرش ماشینی، علاوه بر کیفیت و قیمت، حساسیت آنها است. فرش‌های دستباف بسیار ظریف و حساس هستند؛ به طوری که نوع شستشوی آنها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و الیاف آنها ممکن است به ساده‌ترین مواد شیمیایی هم واکنش نشان دهند.

از این رو اگر ساکن پرند هستید و نیاز به خدمات شستشوی فرش دستی دارید، پیشنهاد می‌کنیم حتما از خدمات قالیشویی بنفشه در پرند استفاده کنید.

لکه برداری و رنگ برداری فرش‌های مختلف

بخش دیگری از خدمات قالیشویی‌ بنفشه به لکه برداری و رنگ برداری ختم می‌شود.

از آنجایی که فرش‌ها، یکی از پراستفاده‌ترین وسایل هر خانه ی هستند، احتمال ریختن مواد چسبنده، قیر، چسب، رنگ‌های شیمیایی و جوهری بسیار زیاد است. اگر با چنین مشکلی مواجه شدید، لکه برداری آن را به قالیشویی‌ بنفشه بسپارید، چرا که با تجربه و دانشی که دارد، مواد شوینده مخصوص را به کار می‌گیرد و هیچگونه آسیبی به فرشتان وارد نمی‌شود.

برخی از مواد شوینده ای که برای لکه برداری و رنگ برداری در قالیشویی در پرند مورد استفاده قرار می‌گیرد، گل سرشوی، چوبک، هیدرو، جوش شیرین و سود هستند. خوب است بدانید لکه برداری و رنگ برداری یکی از حساس‌ترین خدماتی است که در قالیشویی‌ها ارائه می‌شود؛ به طوری که کوچکترین خطا، فرش را با خسارت‌هایی جدی مواجه می‌کند!

این مطلب را هم مطالعه کنید
2 روش اصلی برای شستن فرش ماشینی در آپارتمان

موگیری انواع فرش

هنگامی که فرش شما تولید می‌شود، آخرین کاری که روی آن انجام می‌شود، مو‌گیری است.

مو‌گیری به معنای صاف کردن پرزها و در واقع هم قد کردن آنها با یکدیگر است. مو‌گیری یکی از خدماتی است که در  قالیشویی خوب بنفشه در پرند ارائه می‌شود.

اگر تا به حال از مو‌گیری استفاده نکرده‌اید، آن را پیشنهاد می‌کنم؛ چرا که تفاوت قبل و بعد آن به گونه ای است که گویی روح فرشتان بازگشته است! مو‌گیری به خصوص در فرش‌هایی مانند گبه، بسیار کاربردی و پرطرفدار است.

رفوگری فرش در پرند

وقتی از رفوگری فرش صحبت می‌کنیم، باید بدانید با یکی از تخصصی‌ترین خدمات قالیشویی در پرند رو به رو هستید.

فرش‌ها همواره جایگاه ثابتی دارند و کم پیش می‌آید با خانه ای مواجه شویم که در آن فرش وجود ندارد!

فرقی نمی‌کند آن فرش، زیر پایتان باشد و یا از آن برای تزیین روی دیوار استفاده کنید. در هر صورت فرش‌ها هر چند وقت نیاز به ترمیم دارند که به خدمات قالیشویی‌ها مرتبط می‌شود. رفوی جزو آن دسته از خدماتی است که باید حتما به متخصصش سپرد. قالیشویی بنفشه با سالها تجربه در زمینه رفو یکی از بهترین گزینه ها برای انجام رفو و ترمم فرش منزل شماست.

مبل شویی در پرند

مبل شویی یکی دیگر از بهترین خدماتی است که قالیشویی‌ بنفشه ارائه می‌دهد.

مبل‌ها انواع مختلفی دارند و نظافت اصولی و اساسی آنها در حیطه تخصصی قالیشویی‌ها قرار می‌گیرد. معمولا این روزها برای نظافت آنها از خدمات مبل شویی در منزل استفاده می‌شود. یعنی متخصص با تمام مواد و دستگاه‌های مورد نیاز به خانه تان می‌آید و اقدام به نظافت مبل‌هایتان می‌کند.

ما در قالیشویی بنفشه آماده ارائه بهترین و کامل ترین خدمات مبل شویی در پرند می باشیم. همین الان تماس بگیرید تا در اسرع وقت پرسنل ما در محل شما حضور پیدا کنند.

 

قالیشویی پرند

قالیشویی در پرند

اگر به دنبال قالیشویی در پرند هستید که تمامی خدمات بالا را به طور کامل برایتان انجام دهد، استفاده از خدمات قالیشویی آنلاین بنفشه را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

ممکن است با خودتان بگویید چرا استفاده از خدمات ما را انتخاب کنید؟ دلایلی که در ادامه ذکر می‌کنیم، کمک زیادی به انتخابتان می‌کند.

متخصصین متعهد، در مجموعه ما هستند

انتخاب بنفشه به عنوان قالیشویی در پرند این امکان را به شما می‌دهد تا انجام خدمات را به کسانی واگذار کنید که در کنار تخصص، تجربه در بهترین روش‌های شستشو هم دارند. مهمترین دلیل انتخاب یک قالیشویی، سلامت فرش‌ها پس از نظافت است.

دانش و تخصص مجموعه قالیشویی بنفشه، این اطمینان خاطر را برایتان به وجود می‌آورد.

 

مواد شوینده، امتحان خود را پس داده‌اند

یکی از مهمترین نکات در شستشوی فرش‌ها، نوع موادی است که برای نظافت آنها به کار می‌رود. علاوه بر نوع آنها  غلظت و مقدار هر کدام هم از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

انتخاب درست مواد شوینده، به سلامت و نظافت اصولی فرش شما کمک زیادی می‌کند. متخصصین با تجربه قالیشویی بنفشه، متناسب با روش‌های سنتی و جدید و نوع فرشتان، بهترین مواد شوینده را جهت استفاده می‌کنند. در این صورت بازهم سلامت فرش شما تضمین می‌شود.

این مطلب را هم مطالعه کنید
قالیشویی در منطقه جردن | تلفن:۲۲۰۸۹۹۰۹

در تمام مراحل شستشو در کنار فرشتان هستیم

فرش شما چه از نوع دستباف و چه از نوع ماشینی باشد، در هر صورت برای شستشوی آن، چندین مرحله باید طی شود.

در تمامی مراحل روند شستشو زیر نظر متخصصان است و هر لحظه همراه آن هستیم. در صورت وجود هرگونه نارضایتی از طرف شما، از طریق قالیشویی بنفشه قابل پیگیری و حل است.

شماره قالیشویی در پرند

و در نهایت، ثبت سفارش بسیار آسان است. تنها کافی است وارد وب سایت ما شوید و سفارشتان را به صورت آنلاین ثبت کنید. در غیر این صورت می‌توانید، از شماره‌های قالیشویی بنفشه به عنوان شماره قالیشویی در پرند استفاده کنید.

جهت سفارش قالیشویی و مبل شویی با این شماره تماس بگیرید: 55866066-021

 

 💡  قالیشویی آنلاین بنفشه دارای سرویس ویژه برای تمامی نقاط شهر پرند از جمله فازهای صفر، فازیک، فاز دو، فاز سه، فاز چهار، فاز پنچ و  فاز شش می باشد. در هر نقطه از شهر پرند که ساکن هستید به راحتی و فقط با یک تماس خدمات قالیشویی و مبل شویی در پرند را دریافت خواهید کرد.

——————————————————————–

 

چگونه می توانم به قالیشویی بنفشه اعتماد کنم؟

قالیشویی بنفشه با بیش از 10 سال سابقه فعالیت در تهران و حومه برندی کاملا شناخته شده می باشد. قالیشویی بنفشه زیر نظر اتحادیه قالیشویان تهران و با مجوز رسمی و ارائه فاکتور رسمی فعالیت می کند.

آیا تضمینی جهت خراب نشدن فرش یا مبل بعد از شستشو وجود دارد؟

قالیشویی آنلاین بنفشه خود را متعهد می داند که هر گونه خسارت ناشی از شستشوی فرش یا مبل را بصورت کامل جبران نماید و این مورد در فاکتور ارائه شده به شما بطور واضح درج گردید است تا خیال شما از کیفیت خدمات راحت باشد.

آیا قالیشویی بنفشه فقط خدمات قالیشویی و مبل شویی ارائه می دهد؟

خیر! قالیشویی با داشتن پرسنل مجرب و آموزش دیده کلیه خدمات حوزه فرش و مبل از قبیل رفو و رفع عیب فرش، لکه برداری فرش و مبل، رنگ برداری فرش و مبل، موکت شویی در محل و کارخانه و خدمات متنوع دیگر را کاملا تضمینی ارائه می دهد.

چگونه می توانم اقدام به سفارش خدمات نمایم؟

ما روند سفارش را برای شما بسیار راحت کرده ایم. شما می توانید از طریق شماره تلفن : ۵۵۸۶۶۰۶۶ با همکاران ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت نمایید.
یا می توانید وارد سایت شده و از طریق صفحه سفارش آنلاین درخواست خدمات کنید.


قیمت شستشوی فرش دستباف

سفارش شستشوی فرش

فرشهای خانه من نیاز به شستشو دارد. میخواهم همین الان سفارش شستشوی فرش را ثبت نمایم.
 • با ثبت سفارش آنلاین از 10% تخفیف ویژه برخوردار شوید
 • اگر از مشتریان ثابت و قدیمی ما هستید با ارائه کارت مشتریان قالیشویی بنفشه از تخفیف ویژه بهره مند گردید.
سفارش آنلاین

کارخانه قالیشویی بنفشه

خیابان جیحون,تقاطع مالک اشتر
پلاک۲۷۸, پاساژ مسعود, طبقه دوم,واحد۴۴,
تهران
Iran - ایران
تلفن: 021 22089909
تلفن دوم: 021 66151004
نمابر: 021 88214003
رایانشانی: azizshafee2@gmail.com

7 روز هفته و 24 ساعته در خدمت شماییم

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟ امتیاز بدهید!

اگر سوالی در این رابطه یا نظری دارید حتما در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.
کارشناسان سایت پاسخگو خواهند بود

3 دیدگاه دربارهٔ «قالیشویی و مبل شویی بنفشه در پرند | تلفن :۵۵۸۶۶۰۶۶»

 1. من هفته پیش فرشهای خونه رو به قالیشویی بنفشه پرند دادم
  واقعا شستشوی عالی ای داشتن
  خیلی ازشون ممنونم
  میخوام مبلهای خونه رو هم بدم به قالیشویی بنفشه
  خواستم همینجا ازشون تشکر کنم
  قیمتهای بنفشه نسبت به بقیه قالیشویی ها واقعا عالیه
  بازم ممنون

  1. قالیشویی بنفشه

   درود بر شما
   خوشحالیم که از خدمات قالیشویی آنلاین بنفشه رضایت کامل رو دارید. امیدواریم که در ارائه خدمات هر چه بهتر به شما عزیزان موفق تر از قبل باشیم
   جهت دریافت خدمات مبل شویی در منزل هم بوسیله شماره 55866066 با همکاران ما تماس بگیرید.
   در سریعترین زمان ممکن در محل شما حاضر خواهند شد.
   موفق باشید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

از طریق وب‌سایت ما به‌سادگی خدمات موردنیاز خود را رزرو نمایید
اسکرول به بالا

یک پیشنهاد شگفت انگیز!

قبل از خروج,
برنده شوید!

فقط چند ثانیه از وقت شما را خواهیم گرفت!
اگر همین الان سفارش خود را ثبت کنید از 15% تخفیف ویژه ما برخوردار خواهید شد.

مدت محدود!!!