شهرک واوان یکی از شهرک های جنوب غرب استان تهران و جزء شهرستان اسلامشهر می باشد. شهرک واوان حدود 250 هزار نفر جمعیت داشته که لزوم ارائه خدمات قالیشویی در شهرک واوان کاملا احساس می شود.

با توجه به قرار گیری شهرک واوان در مجاورت شاه راه حیاتی جنوب کشور (اتوبان تهران – قم) و نزدیک بودن به فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) از یک سو و از سوی دیگر نزدیک بودن به اتوبان تهران – ساوه – کمربندی آزادگان – جاده ساوه و سایر راه های دسترسی محلی و شهری در سالهای اخیر جمعیت زیادی را پذیرا بوده است.

قالیشویی بنفشه نیز به توجه به احساس نیاز ساکنان شهرک واوان به قالیشویی و مبل شویی، علاوه بر ارائه کلیه خدمات قالیشویی در اسلامشهر، اقدام به ارائه سرویس قالیشویی و مبل شویی در منزل به ساکنان منطقه واوان نیز نموده است.

قالیشویی واوان
قالیشویی در واوان

قالیشویی و مبل شویی آنلاین بنفشه همواره تلاش کرده است تا با ارائه بهترین خدمات در زمینه شستشوی انواع فرش و موکت، شستشوی مبل در منزل و کلیه خدمات جانبی فرش از قبیل رفوگری، رنگ برداری و رفع عیوب حاصل از سوختگی و لکه بر روی فرشها، موجبات جلب رضایت کامل ساکنان شریف منطقه اسلامشهر و شهرک واوان را فراهم آورد.

اگر از ساکنان شهرک واوان هستید و نیاز به قالیشویی یا مبل شویی دارید، کافیست همین الان با ما در قالیشویی انلاین بنفشه تماس بگیرید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن در محل شما حاضر گردند.

جهت سفارش خدمات می توانید از طریق صفحه سفارش قالیشویی آنلاین و یا شماره تماس 56953007-021 اقدام نمایید.

آنلاین سفارش دهید!

همین الان وبه راحتی سفارش خود را ثبت کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

5/5 - (3 امتیاز)