قالیشویی در غرب تهران

advanced divider
ما مفتخریم که در قالیشویی بنفشه پوشش کاملی بر منطقه غرب تهران داریم و تعداد زیادی از مشتریان قالیشویی بنفشه را ساکنان شریف غرب تهران تشکیل می دهند. اگر برای یک بار هم که شده خدمات ما در قالیشویی بنفشه را تجربه کنید خواهید فهمید که برترین خدمات قالیشویی در غرب تهران را ارئه می دهیم.

قالیشویی در غرب تهران

غرب تهران نیز یکی از مناطق مهم و استراتژیک استان تهران بوده و شامل صادقیه، ستارخان، جنت آباد، شهرزیبا، شهران، طرشت، گیشا، چیگر، شهرک اکباتان، تهرنسر، آزادی، حصارک، فردوس، کن، وردآورد و پونک می شود. بخش مهمی از تراکم جمعیت پایتخت را تشکیل می دهد.

به طبع امروزه با توجه به سبک زندگی و یکجا نشینی مسئله شستشوی فرش دیگر به شکل قدیم پی گرفته نمی شود. انتخاب یک قالیشویی معتبر در غرب تهران و یکی از نقاط ذکر شده قطعا اهمیت زیادی دارد. خانم ها و خانواده ها حساسیت ویژه ای روی انتخاب قالیشویی برای سپردن فرش و مبلمان برای شستشو دارند که البته به حق است.

در صورتی که نظافت فرش به درستی انجام نشود می تواند عواقب زیادی را برای اعضای خانواده داشته باشد. در واقع قالیشویی بنفشه شستشوی تخصصی انواع فرش با دستگاه های حرفه ای را در استان تهران ارائه می دهد. فرش در کوتاه ترین زمان ممکن درب منزل از شما تحویل گرفته خواهد شد و باز تحویل آن نیز در زمان کم مطابق قراداد انجام می شود.

بهترین مرکز قالیشویی محله های و مناطق غرب تهران

خوش قولی یکی از واژه های مهمی است که متاسفانه بسیاری از قالیشویی های حتی معتبر و شناخته شده با آن غریبه هستند. امروزه سرعت و دقت در ارائه خدمات یکی از اصلی ترین فاکتور های انتخاب است. از این رو منطقی است که شما انتظار داشته باشید وقتی فرش خود را تحویل یک مرکز قالیشویی می دهید، در زمان کوتاه شستشو شده، خشک شدن فرش به روشی حرفه ای بدون بو و نقص باشد، همین طور حس تمیزی نیز واقعا روی فرش حس شود.

مرکز قالیشویی بنفشه استان تهران با دلسوزی تمام خدمتگذار مشتریانی است که به این مجموعه اعتماد کرده اند.

تمامی فعالیت های این مجموعه زیر نظر اصناف و ارگان های ناظر انجام می پذیرد.

معرفی قالیشویی خوب در غرب تهران

ما کار را برای شما بسیار آسان کرده ایم.

اگر به دنبال یک قالیشویی خوب در غرب تهران هستید به شما توصیه می کنیم همین الان با قالیشویی بنفشه تماس بگیرید و برای یکبار که شده خدمات قالیشویی ما را امتحان کنید.

بنفشه با دارا بودن گسترده ترین مجموعه دفاتر قالیشویی در شمال تهران ، غرب تهران ، شرق تهران و جنوب تهران و ناوگان مجهز حمل و نقل سفارشات توانسته خود را جزء بهترین قالیشویی ها در تهران قرار دهد.

افتخار همیشگی قالیشویی بنفشه رضایت بالای ۸۵% مشتریان آن می باشد که مایه افتخار مجموعه قالی شویی و مبل شویی بنفشه است.

از آنجایی که پایتخت پر امکانات ترین شهر ایران می باشد، لزوم یک قالیشویی خوب کاملا ضروری است.

قالیشویی بنفشه با داشتن سالها تجربه و پرسنل کاملا متخصص افتخار می کند که در کنار شماست.

قالیشویی در غرب تهران در منطقه ۵

آپادانا، اباذر، ارم، اکباتان، المهدی، اندیشه، باغ فیض، بهاران، بیمه، پونک جنوبی و شمالی، جنت آباد شمالی، مرکزی و جنوبی، حصارک، سازمان برنامه شمالی و جنوبی، شاهین، شهر زیبا، شهران جنوبی وشمالی، شهرک پرواز و شهرک نفت، فردوس، کن، کوهسار، مراد اباد و مهران

قالیشویی در غرب تهران در منطقه ۹

استاد معین، امام زاده عبد الله، دستغیب، دکتر هوشیار، سراسیاب مهرآباد، شمشیری، فتح، فرودگاه مهر آباد و مهرداد جنوبی

از دیگر محله‌های آن می‌توان از خیابان آذری، ۳۰ متری جی، یافت آباد، ۲۱ متری جی، تهرانسر و پل ساوه نام برد.

قالیشویی در غرب تهران در منطقه ۲۱

مرکزیت منطقه ۲۱ تهرانسر و ورد آورد، شهرک ۲۲ بهمن، شهرک آزادی، شهرک فرهنگیان غرب ، شهرک دانشگاه تهران، شهرک چیتگر شمالی، شهرک شهرداری، شهرک ویلا شهر و شهرک غزالی و…

قالیشویی غرب تهران در منطقه ۲۲

پیکان شهر، دهکده المپیک، شهرک راه اهن ، شهرک چشمه، شهرک صدرا(جهادگران) ، شهرک لاله، زیبا دشت بالا و پایین ، شهرک امید، شهرک نمونه سپاه، شهرک شهاب، شهرک امیر کبیر، شهرک هوانیروز، شهرک شهید باقری، شهرک کوثر، شهرک یاس، شهرک ساحل ، شهرک آزاد شهر،  شهرک آتی شهر(ورد آباد)، شهرک کوهستان، شهرک نسیم، شهرک نگین غرب( وردآباد) شهرک امام رضا چیتگر ( درحال ساخت) شهرک آسمان سپاه، شهرک شهید خرازی ( آماده تحویل ) شهرک اسکان سبز و..

قالیشویی درغرب تهران صادقیه

محله‌های صادقیه ،صادقیه شمالی، ارمکان و قالیشویی بلوار فردوس

این ها محله هایی در غرب تهران هستند که میتوانند از خدمات قالیشویی بنفشه استفاده کنند.( ممکن است برخی محلات جا افتاده باشند)

قالی شویی در غرب تهران

شماره تماس قالیشویی در غرب تهران

شماره تماس قالیشویی بنفشه در غرب تهران : ۴۴۸۶۴۱۰۰-۰۲۱

شماره تماس قالیشویی بنفشه در صادقیه: ۴۴۳۳۶۶۰۷-۰۲۱

شماره تماس قالیشویی بنفشه در شمال غرب تهران: ۸۸۲۱۴۰۰۳-۰۲۱

  • ادرس شعبه اول قالیشویی بنفشه در فلکه دوم صادقیه مجتمع گلدیس واحد ۳۰۲

چرا قالیشویی بنفشه را انتخاب کنید؟

قالیشویی بنفشه عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران است و بر همین اساس شما میتوانید بهترین کیفیت و متنوع ترین امکانات را با بهترین قیمت  بخواهید.

بهترین قالیشویی در غرب تهران، شرق تهران، شمال و جنوب و دیگر مناطق تهران باید یک سری ویژگی ها را داشته باشد تا بتواند بهترین فالیشویی در تهران شود.

چند ویژگی قالیشویی بنفشه:

1- تحت پوشش قرار دادن تمام مناطق تهران یا سرویس VIP

۲- صفر تا صد خدمات با استفاده از دستگاه های پیشرفته حد اکثر طی ۴۸ ساعت انجام میشود

۳- ضمانت نامه کیفیت خدمات و گارانتی ویژه

۴- پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته

قیمت قالیشویی در غرب تهران

قیمت قالیشویی بنفشه مناسب و مطلوب است و حتی مشتری میتواند با دیگر برند های قالیشویی در مناطق  غرب تهران مقایسه کند.

اما این را هم مد نظر داشته باشید که بسیاری از قالیشویی های دیگر در خارج از تهران فعالیت میکنند؛ چراکه دفع پس آب یک مشکل و کمبود فشار اب در مناطق شهری به خصوص تهران که یک کلان شهر است مشکلی دیگر است.

با این حال تمام خدمات این قالیشویی با جدیدترین دستگاه ها و مجرب ترین پرسنل، حداکثر ۴۸ ساعت طول میکشد که با توجه به دیگر برند های قالیشویی عالی است.

مشاهده قیمت قالیشویی انواع فرش در سال 1401

خدمات قالیشویی بنفشه در غرب تهران در یک نگاه:

شستشوی فرش و شستشوی موکت در غرب تهران: شستشوی فرش های ماشینی ، دست بافت و ابریشم با بهترین کیفیت و صد در صد بدون چروکی و پارگی با تمیز ترین شکل ممکن .

خدمات رفوگری و ترمیم در غرب تهران: رفوگری و ترمیم فرش ناشی از صدمات مربوط به بید خوردگی، پارگی، پوسیدگی، ساییدگی، سوراخ شدن و سوختگی

خدمات مبل شویی در غرب تهران: خشک شویی مبل در محل با بهره گیری از جدید ترین دستگاه ها و روش های شستشوی مبل

  • قالیشویی بنفشه در تمامی خدمات خود از بهترین مواد شیمیایی و پاکیزه کننده استفاده میکند تا به فرش، موکت و مبل شما کوچکترین آسیبی نرسد.

فرش به صورت بسته بندی و لول شده به محل مورد نظر فرستاده خواهد شد.

خرید و ثبت سفارش از قالیشویی بنفشه به طور اینترنتی و تلفنی صورت میگیرد. البته برای سفارش های اینترنتی قالیشویی ۱۰ درصد تخفیف ویژه در نظر گرفته شده است.

در ضمن مشتریانی که برای بار دوم از خدمات قالیشویی بنفشه استفاده میکنند، میتوانند با ارائه دادن رسید شستشوی قبلی از تخفیف ویژه ای برای تمام خدمات برخوردار شوند.

سفارش تلفنی
اسکرول به بالا