قالیشویی در جنت آباد شمالی |تلفن:۴۴۸۶۴۱۰۰

قالیشویی در جنت آباد شمالی

قالیشویی در جنت آباد شمالی

 

در دنیای امروزی تکنولوژی به کمک انسان ها آمده و زندگی کمی سرعت گرفته است, اما از طرفی نیز با بوجود آمد ترافیک های درون شهری و یا افزایش هزینه ها افراد زمان کمتری در خانه هستند و مثل گذشته نمی توانند به کارهایی که در گذشته انجام میدادند برسند.

به عنوان مثال ۳۰ سال پیش همه فرش و قالی های خود را در خانه می شستند, ولی در حال حاظر اکثر افراد فرش های خود را به قالیشویی ها می دهند.

اما هر قالیشویی شاید خوب و مناسب نباشد به همین دلیل ما در این مقاله ویژگی های یک قالیشویی خوب و حرفه ای در جنت آباد شمالی را برای شما نام خواهیم برد.

 

ویژگی های یک قالیشویی خوب در جنت آباد شمالی

 

قبل از هر چیزی شما باید به یاد داشته باشید که قالیشویی خوب باید در منطقه ای که زندگی می کنید خدمات ارائه دهید, به عنوان مثال در صورتی که جنت آباد شمالی زندگی می کنید بهتر است به قالیشویی که خدمات خود را در این منطقه ارائه میدهد قالی های خود را تحویل دهید.

در ادامه باید به یاد داشته باشید که ممکن است که چندین قالیشویی در جنت آباد شمالی وجود داشته باشد, ولی تمامی آنها به صورت حرفه ای و خوب نخواهند بود. در قسمت زیر تعدادی از ویژگی های اصلی یک قالیشویی خوب را برای شما نام خواهیم برد:

  • با اعتبار بودن قالیشویی: مهمترین نکته در یک قالیشویی این است که اعتبار و جواز قالیشویی قانونی باشد. به عنوان مثال در صورتی که قالیشویی یک وبسایت داشته باشد شما میتوانید به وب سایت آن مراجعه نمایید و با چک کردن شماره تماس ها و تماس با آنها از با اعتبار بودن آن اطمینان پیدا کنید.
  • تحویل فرش ها در کمترین زمان: یکی دیگر از عوامل خوب بودن قالیشویی, این است که در اولین زمان ممکن به محل زندگی و یا محل کار شما مراجعه کند و فرش های شما را تحویل بگیرید. به عنوان مثال در صورتی که شما در قسمت جنت آباد شمالی زندگی می کنید باید با یک تماس ساده بتوانید فرش ها و قالی های خود را به شرکت قالیشویی در جنت آباد شمالی تحویل دهید.
  • قیمت گذاری دقیق قبل از شستشو: در بسیاری از موارد دیده شده است که قالیشویی ها فرش های شما را تحویل می گیرند و فرش های شما را خواهند شست و پس از شستشو یک فاکتور بسیار سنگین برای شستشو به شما تحویل میدهند و در نهایت این کار باعث اعصاب خوردی شما خواهد شد. یک قالیشویی در جنت آباد شمالی در زمان تحویل گرفتن فرش ها باید تمامی فرش های شما را بررسی کند و بر اساس جنس, متراژ و غیره یک فاکتور دقیق به شما ارائه دهد و در نهایت پس از شستشو شما همان فاکتور اولیه را پرداخت کنید و هزینه ای بیشتر به قالیشویی پرداخت نکنید.
  • شستشوی حرفه ای فرش ها: بسیاری از افراد جامعه ما اعتقاد دارند که شستشوی فرش و قالی در منزل بهتر است ولی واقعیت امر اینگونه نیست و در صورتی که شستشو در کارخانه های قالیشویی انجام گیرد فرش شما از نظر تمیزی بهتر خواهد شد. هر قالیشویی به روش خاص خود فرش ها را شستشو میدهد, ولی قالیشویی های مثل قالیشویی بنفشه همواره از بهترین روش ها و بهترین مواد شوینده در انجام عملیات شستشو استفاده می کند تا بتواند به بهترین شکل ممکن فرش شما را تحویل بدهد.
این مطلب را هم مطالعه کنید
قالیشویی در ستارخان | تلفن: 66151004

در این باره بخوانید: ۲ روش اصلی برای شستن فرش ماشینی در آپارتمان

  • خشک کردن حرفه ای فرش ها: پس از شستشوی کامل فرش, خشک کردن فرش به صورت خوب بزرگترین دغدغه ای است که شما باید نگران آن باشید. در بسیاری از موارد قالیشویی ها کار خشک کردن فرش را جدی نمیگیرند و فرش را به صورت مرطوب به شما تحویل می دهند. به یاد داشته باشید که مکان مرطوب جایگاهی مناسب برای رشد قارچ هاست و در صورتی که قالیشویی به شما فرش مرطوب تحویل داد آن را مرجوع کنید. یک قالیشویی های خوب مثل قالیشویی بنفشه همواره در خشک کردن فرش ها از روش استاندارد استفاده میکنند و شما میتوانید با خیالی راحت فرش خود را به این قالیشویی تحویل دهید.
  • تحویل فرش ها در محل مورد نظر مشتری: در نهایت پس از آنکه کار شستشو و خشک کردن فرشها به پایان رسید, قالیشویی موظف است تا فرش ها را به صورت سالم و در محل مورد نظر به شما تحویل دهد.
  • ارائه خدمات ویژه به مشتریان: ممکن است فرش شما به دلیل شستشوی بد, ریختن رنگ روی آن و یا به دلایل مشابه رنگ های آن قاطی شده باشد, در این شرایط یک قالیشویی خوب میتواند با خدمات رفوگری و رفع عیب فرش این مشکلات را برای شما حل نماید.

قالیشویی خوب در جنت آباد شمالی

 

قیمت شستشوی فرش در جنت آباد شمالی چقدر است؟

در حال حاظر به دلایل تحریم ها و یا بیماری کرونا و ده ها مسائل دیگر وضعیت اقتصادی همه مردم به مشکل برخورده است و شاید شما هم بیشتر از هر چیزی به قیمت شستشوی فرش خود فکر کنید.

این مطلب را هم مطالعه کنید
قالیشویی و مبل شویی در شهرک غرب | تلفن: 22089909

باید به یاد داشته باشید که کار شستشوی فرش, مثل هر کاری گران فروشی نیز دارد و شما باید قبل از تحویل دادن فرش های خود به شرکت ها قیمت های شستشوی فرش را از آنها استعلام کنید.

برای اینکار ابتدا از طریق تماس تلفنی با شرکت مذکور میتوانید از قیمت گذاری انها در سال جدید پرسجو کنید.

به یاد داشته باشید قبل از آنکه با شرکت تماس بگیرید نوع فرش خود, متراژ فرش خود, بافت فرش خود را بررسی کنید و در ادامه مثلا از منشی بپرسید که من یک فرش ۶ متری از جنس ابریشم دستبافت دارم شستشوی معمولی این فرش چقدر خواهد شد؟ یا مثلا اعلاشویی این فرش چقدر میشود؟ با این روش میتوانید گران فروشی و یا قیمت گذاری مناسب یک قالیشویی را محک بزنید.

ما به شما توصیه می کنیم که برای شستشوی فرش های خود در جنت آباد شمالی با شرکت قالیشویی بنفشه تماس بگیرید. زیرا این قالیشویی علاوه بر کار حرفه ای و خدمات خوبی که به شما تحویل میدهد دارای قیمت گذاری های پایه ای نیز میباشد و در واقع از قیمت های صنف قالیشویی پیروی می کند.

برای اینکه راحتر بتوانید در جنت آباد شمالی با قالیشویی بنفشه تماس بگیرید ما برای شما شماره های این قالیشویی را در قسمت زیر آماده کرده ایم:


قیمت شستشوی فرش دستباف

سفارش شستشوی فرش

فرشهای خانه من نیاز به شستشو دارد. میخواهم همین الان سفارش شستشوی فرش را ثبت نمایم.
  • &#۱۰۰۰۴;با ثبت سفارش آنلاین از ۱۰% تخفیف ویژه برخوردار شوید
  • &#۱۰۰۰۴;اگر از مشتریان ثابت و قدیمی ما هستید با ارائه کارت مشتریان قالیشویی بنفشه از تخفیف ویژه بهره مند گردید.
سفارش آنلاین

کارخانه قالیشویی بنفشه

خیابان جیحون,تقاطع مالک اشتر
پلاک۲۷۸, پاساژ مسعود, طبقه دوم,واحد۴۴,
تهران
Iran - ایران
تلفن: 021 22089909
تلفن دوم: 021 66151004
نمابر: 021 88214003
رایانشانی: azizshafee2@gmail.com

7 روز هفته و 24 ساعته در خدمت شماییم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از طریق وب‌سایت ما به‌سادگی خدمات موردنیاز خود را رزرو نمایید
امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت

یک پیشنهاد شگفت انگیز!

قبل از خروج,
برنده شوید!

فقط چند ثانیه از وقت شما را خواهیم گرفت!
اگر همین الان سفارش خود را ثبت کنید از 15% تخفیف ویژه ما برخوردار خواهید شد.

مدت محدود!!!