قالیشویی در جنت آباد | تلفن: ۴۴۸۶۴۱۰۰

قالیشویی در جنت آباد شمالی
ضمانت خدمات قالیشویی بنفشه

عناوین اصلی این مطلب:

قالیشویی در جنت اباد تهران

 

یکی از دغدغه های امروزی بسیاری از ساکنان جنت آباد تهران، پیدا کردن یک قالیشویی در جنت آباد می باشد. یافتن یک قالیشویی خوب در جنت آباد با توجه به تعداد زیاد قالیشویی ها در این منطقه کار راحتی نیست و نیاز به تحقیق بسیار دارد.

ما امروز برای شما ویژه گی های قالیشویی در منطقه جنت آباد تهران را عنوان می کنیم تا بهتر تصمیم بگیرید.

پس با ما همراه باشید:

اصلی ترین دغدغه ما ایرانیها در شستشوی فرش ها این است که به بافت اصلی فرش آسیبی نرسد و در کنار آن هزینه شستشوی فرش تا حد امکان ارزان تمام شود.

به همین دلیل بعضی از هموطنان ما اقدام به شستشوی فرش ها در منزل می کنند و در نهایت شاهد آن هستیم که به بافت فرش آسیب وارد می شود و یا رنگ های فرش قاطی شده یا از بین می روند.

پس باید به یاد داشته باشید که شستشوی فرش در منزل شاید ارزانترین روش ممکن باشد, اما اگر اصول صحیح آنرا بلد نباشید، به فرش شما آسیب خواهد رسید. ما در این مقاله سعی خواهیم کرد تا درباره ویژگی های خوب و خدمات خوب قالیشویی در جنت آباد بگوییم.

   توصیه می کنیم بخوانید: راحت ترین روش شستن فرش ماشینی در منزل     

ویژگی های قالیشویی خوب در جنت آباد چیست؟

در هر شهر تعداد بسیار زیادی قالیشویی وجود دارد و تهران به عنوان بزرگترین شهر ایران, دارای بیشترین تعداد قالیشویی می باشد. در قسمت زیر ما برای شما ویژگی های یک قالیشویی خوب را نام خواهیم برد:

 • پاسخ گویی سریع به مشتریان و ارسال نیروها برای گرفتن فرش ها در محل
 • پیروی کردن از قیمت های مشخص شده در صنف قالیشویی
 • شستشوی فرش ها به صورت حرفه ای
 • شستشوی فرش ها با استفاده از مواد شوینده مرغوب
 • استفاده از نیروی کاری حرفه ای و متخصص در کار شویندگی تا آسیبی به فرش ها وارد نشود.
 • خشک کردن حرفه ای فرش ها به گونه ای که تمامی بخش های آن به خوبی خشک شود.
 • بسته بندی حرفه ای فرش ها و آماده سازی آنها برای تحویل به مشتریان به گونه ای که در عملیات حمل و نقل دوباره فرش ها آلوده نشوند.
 • هماهنگی با مشتری و تحویل فرش ها در زمانی که مشتری صلاح بداند. در واقع زمان تحویل به دلخواه مشتری باشد.

تمامی مواردی که برای شما در قسمت بالا نام بردیم را قالیشویی بنفشه میتواند به بهترین شکل به شما عزیزان در جنت آباد ارائه دهد.

این مطلب را هم مطالعه کنید
عوامل مختلف در تعیین قیمت شستشوی فرش در تهران

  باید این نکته را به یاد داشته باشید شما می توانید در هر لحظه با ما تماس بگیرید و ما به صورت رایگان به شما عزیزان درباره شستشو و یا قیمت های مربوط به شستشوی فرش ها مشاوره رایگان خواهیم داد.

قالیشویی خوب در جنت آباد

قیمت حدودی شستشوی فرش در قالیشویی جنت آباد چقدر است؟

تمامی مشاغل در کل ایران دارای صنف مخصوص خود می باشند که قیمت گذاری های مشخصی را در صنف خود مشخص میکنند و  قالیشویی ها نیز باید از این قیمت گذاری ها پیروی کنند.

ولی در بعضی از موارد دیده شده است که بعضی از شرکت ها به دلیل عدم دانایی مردم, قیمت های خود را افزایش میدهند و در واقع گران فروشی می کنند.

اما قالیشویی بنفشه قیمت گذاری های خود را با توجه به اتحادیه قالیشویی پایه گذاری کرده است. شما نیز میتوانید ارزانترین شستشو فرش و قالی خود را با ما تجربه کنید.

در ادامه عواملی که در قیمت گذاری شستشوی فرش در جنت آباد تاثیر دارد را برای شما لیست کرده ایم:

 • متراژ فرش: مهمترین عامل در قیمت گذاری شستشوی فرش متراژ آن میباشد و در واقع هرچقدر اندازه فرش بزرگتر باشد شما باید هزینه بیشتری را برای شستشوی آن پرداخت نمایید. در اندازه گیری فرش از واحد متر مربع استفاده میشود.
 • نوع بافت فرش: بعد از متراژ نوع بافت فرش مهم میباشد. نوع بافت فرش شما میتواند از نوع ماشینی و یا دستبافت باشد. فرش های دستبافت به دلیل خاص بودنی که دارند در زمان شستشو نیاز به دقت عمل بیشتری نسبت به فرش های ماشینی را نیاز دارد, در نتیجه شستشوی فرش های دستباف گرانتر از شستشوی فرش های ماشینی هستند.
 • مواد استفاده شده در فرش: فرش میتواند از مواد مختلفی بافته شود, به عنوان مثال بعضی از فرش ها از ابریشم می باشند و بعضی از آنها پشم و غیره. در صورتی که فرش مرغوبتر باشد شستشوی آن دقیق تر و سختر خواهد بود و به همین دلیل قیمت شستشوی آن افزایش پیدا خواهد کرد. به عنوان مثال شستشوی موکت از فرش کمتر خواهد بود.
 • اعلاء شویی: انجام عملیات اعلاء شویی گزینه ایست که انتخاب آن اجباری نیست و در صورتی که نیاز ببینید می توانید این گزینه را برای فرش خود انتخاب نمایید. اعلاء شویی به عملیاتی گفته می شود که در انجام عملیات شستشو از موادی استفاده میشود که باعث براق شدن فرش شما خواهد شد و در صورتی که فرش شما دارای لکه های رنگی باشد در این عملیات این گونه لکه ها برطرف خواهند شد ولی برای اعلاء شویی هزینه ای جدا بر اساس متراژ فرش از شما گرفته خواهد شد.
 • سرویس حمل و نقل: به دلیل گران شدن قیمت بنزنین و ترافیک های موجود در شهر تهران حمل و نقل یکی از مسائل مهم در ارائه سرویس بهتر به مشتریان به حساب می آید. با توجه به نرخ جدید هزینه حمل فرش در محدوده شهر تهران ۲۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است و در موارد خاص این قیمت افزایش پیدا خواهد کرد.
این مطلب را هم مطالعه کنید
قالیشویی و مبل شویی در جماران | تلفن تماس: 22454442

تمامی موارد یاد شده در قسمت بالا به صورت سال به سال به وسیله صنف قالیشویی ها اعلام می شود و تمامی قالیشویی ها در شهر تهران وظیفه دارند از این قیمت گذاری ها پیروی کنند. قالیشویی بنفشه نیز همواره از این قیمت گذاری ها پیروی میکند و شما میتوانید با خیال راحت فرش خود را به ما تحویل دهید.

   توصیه می کنیم بخوانید: عوامل مختلف در تعیین قیمت شستشوی فرش در تهران     

شماره تماس قالیشویی در جنت آباد

حال که نکات اصلی درباره قالیشویی های خوب و قیمت گذاری های مربوط به آن را به شما آموزش دادیم زمان آن رسیده است تا به شما بهترین قالیشویی در جنت آباد را معرفی کنیم.

همانطور که میدانید جنت آباد یکی از مناطق بزرگ در شهر تهران است. جنت آباد در منطقه ۵ تهران واقع شده است. قالیشویی بنفشه تمامی مناطق تهران از جمله جنت آباد را به صورت کامل زیر نظر خود دارد و شما میتوانید از تمامی مناطق تهران با ما تماس بگیرید.

ما در اولین زمان ممکن نیروی ها خود را به محل شما ارسال خواهیم کرد و در نهایت به بهترین نحو ممکن فرش ها و قالی های شما را شستشو داده و به شما تحویل خواهیم داد.

در قسمت زیر شماره تماس قالیشویی در جنت آباد را برای شما آماده کرده ایم:

 


قیمت شستشوی فرش دستباف

سفارش شستشوی فرش

فرشهای خانه من نیاز به شستشو دارد. میخواهم همین الان سفارش شستشوی فرش را ثبت نمایم.
 • &#۱۰۰۰۴;با ثبت سفارش آنلاین از ۱۰% تخفیف ویژه برخوردار شوید
 • &#۱۰۰۰۴;اگر از مشتریان ثابت و قدیمی ما هستید با ارائه کارت مشتریان قالیشویی بنفشه از تخفیف ویژه بهره مند گردید.
سفارش آنلاین

کارخانه قالیشویی بنفشه

خیابان جیحون,تقاطع مالک اشتر
پلاک۲۷۸, پاساژ مسعود, طبقه دوم,واحد۴۴,
تهران
Iran - ایران
تلفن: 021 22089909
تلفن دوم: 021 66151004
نمابر: 021 88214003
رایانشانی: azizshafee2@gmail.com

7 روز هفته و 24 ساعته در خدمت شماییم

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟ امتیاز بدهید!

اگر سوالی در این رابطه یا نظری دارید حتما در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.
کارشناسان سایت پاسخگو خواهند بود

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

از طریق وب‌سایت ما به‌سادگی خدمات موردنیاز خود را رزرو نمایید
امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت اسکرول به بالا

یک پیشنهاد شگفت انگیز!

قبل از خروج,
برنده شوید!

فقط چند ثانیه از وقت شما را خواهیم گرفت!
اگر همین الان سفارش خود را ثبت کنید از 15% تخفیف ویژه ما برخوردار خواهید شد.

مدت محدود!!!