رفوگری فرش

رفع مشکلات و معایب فرش یکی از مهمترین و سخت‌ترین کارهایی است که افراد صاحب فرش با آن درگیر هستند به ویژه اگر این معایب در سطح فرش باشند و به چشم بیایند، چرا که فرش شی بسیار گران قیمت و زیبایی است و در دکوراسیون و تزیین خانه یکی از مهترین عناصر است.

معایب فرش

معایب فرش ممکن است به صورت‌های مختلفی باشد که از آن جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

لکه، سوختگی، پارگی، ترکیب رنگ، بیدزدگی، خوردگی، پوسیدگی، مشکلات ریشه، مشکلات پرداخت فرش

هر کدام از این مشکلات و معایب، مسائل بزرگی هستند که اگر به حل آن اقدام نکنیم، می‌تواند به زودی کل فرش را از بین ببرد. اگر قسمتی از فرش لکه برداشته باشد باید با استفاده از خدمات رنگ و لکه بری این مشکل حل شود.

اگر بخشی از فرش دچار سوختگی و یا پارگی شده باشد این مشکل با استفاده از خدمات رفو قابل حل است و اگر دچار بیدزگی  و دیگر جانواران موذی باشد با استفاده از محلول‌هایی سلامت فرش می‌تواند بازگردد.

در رفع مشکلات فرش و ترمیم آن باید هوشیار باشیم که این کار را به دست متخصصان آن بسپاریم چرا که اگر این کار درست انجام نشود می‌تواند علاوه بر هزینه زیادی که بر ما متحمل می‌کند، فرش را نیز خراب‌تر از روز اولش کند و دیگر کاری برای آن فرش نشود انجام داد.

خدمات رفوگری قالیشویی بنفشه

حال ما در قالیشویی بنفشه با استفاده از خدمات تخصصی تعمیر، مرمت و رفوی فرش انواع خدمت‌ها در این زمینه به همکاران هنرمند خود می‌سپاریم. هنرمندان رفوکار قالیشویی بنفشه با تجربه و تخصص بالایی که در زمینه قالی بافی و رفوکاری دارند، بهترین سطح از تعمیر و مرمت فرشتان را به شما همشهریان عزیز ارائه می‌دهند.

رزرو آنلاین رفوگری فرش

از طریق وب‌سایت ما به‌سادگی خدمات موردنیاز خود را در امر رفوگری فرش رزرو نمایید

یک پیشنهاد شگفت انگیز!

قبل از خروج,
برنده شوید!

فقط چند ثانیه از وقت شما را خواهیم گرفت!
اگر همین الان سفارش خود را ثبت کنید از 15% تخفیف ویژه ما برخوردار خواهید شد.

مدت محدود!!!